Home Wydarzenia HR: Resources czy Relations?

HR: Resources czy Relations?

Z tym zagadnieniem postanowili się zmierzyć FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu. Pokłosiem jest druga edycja konferencji HR W BIZNESIE, która odbędzie się już 25.10.br. w Toruniu i nosi tytuł „Human Relations”.

Współpraca FlexHR oraz WSB w Toruniu od kilku lat oscyluje wokół branży HR.  Rozpoczęło się od dwóch, stale kontynuowanych, kierunków studiów podyplomowych pt. HR Business Partner z controllingiem personalnym oraz Doradztwo Zawodowege i Coaching Kariery. Następnie, na początku 2017 r. pojawiły się comiesięczne spotkania dla HRowców – HR CAFE, organizowane naprzemiennie w Bydgoszczy, Toruniu i od niedawna także we Włocławku. Kolejnym owocem współpracy jest konferencja HR W BIZNESIE Human Relations.

W tym roku HRowcy z całej Polski spotkają się w Toruniu, aby wspólnie zastanowić się nad tym jak bardzo akronim HR może być postrzegany właśnie przez pryzmat „relations”. – Resources, czyli zasoby, kojarzą nam się często z takimi elementami jak komputer, biurko, samochód służbowy. Dziś jest, jutro wymieniamy na inny model. Ale czy żywego człowieka, pracownika powinniśmy stawiać w jednym rzędzie z tak pojmowanymi zasobami? Zewsząd słyszymy, że „najważniejszy jest człowiek”. Zatem nasza branża powinna być liderem w dowartościowaniu człowieka – mówi Mateusz Łapiński, koordynator konferencji HR W BIZNESIE Human Relations.

Zobacz też:

Odwaga jest kobietą – wieczór biznesowy dla przedsiębiorczych Polek

Swój udział w konferencji zapowiedzieli m.in. Agata Dulnik, ekspert w zakresie efektywnego przywództwa, Wanda Brociek, wiceprezes Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej; Piotr Bucki, specjalista od storytellingu czy Beata Michalska-Dominiak zajmująca się na co dzień wspieraniem organizacji za pomocą metodologii Design Thinking. Ponadto FlexHR oraz WSB w Toruniu zapewniają uczestnikom udział w warsztatach poświęconych m.in. efektywnej komunikacji wewnętrznej (Izabela Mazurek-Turska), sourcingowi (Katarzyna Borowicz), czy projektowaniu doświadczeń pracowników (Beata Michalska-Dominiak).

Zapisy są jeszcze możliwe do dnia 23.10.br., do g. 23:59 poprzez stronę: hrwbiznesie.com.

 

HR W BIZNESIE Human Relations

Toruń, 25.10.2018

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, ul. Młodzieżowa 31 a

Program oraz rejestracja: hrwbiznesie.com.

Patronatem medialnym nad wydarzeniem jest nasz portal BiznesTuba.pl