Home Wydarzenia Capital Market Days

Capital Market Days

Capital Market Days to ogólnopolska konferencja finansowa przeznaczona dla studentów kierunków finansowych, osób zainteresowanych sektorem finansowym oraz młodych przedsiębiorców. Tegoroczne wydarzenie jest trzecią odsłoną projektu, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1200 uczestników. Głównym celem wydarzenia jest ukazanie perspektyw i możliwości, jakie rynek kapitałowy stawia przed młodymi, ambitnymi ludźmi.

Dowiedz się więcej o Industry 4.0 – rewolucji przemysłowej, która trwa na naszych oczach. Skonfrontuj swoją wiedzę z przedstawicielami nowoczesnego biznesu XXI wieku.

Trzecia edycja ogólnopolskiej konferencji finansowej ,,Capital Market Days”, która odbędzie się w połowie kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, może być do tego doskonałą okazją!

Wydarzenie to niepowtarzalna możliwość spotkania uznanych ekspertów oraz przedstawicieli spółek odgrywających istotną rolę w kształtowaniu Przemysłu 4.0. Tegoroczna odsłona konferencji skupiać się będzie na jego wpływie na gospodarkę i zmianach, jakie niesie automatyzacja tradycyjnych gałęzi przemysłu. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję dowiedzieć się jakie perspektywy na przyszłość dostrzegają przedstawiciele świata biznesu i jakie konsekwencje pociągnie za sobą rozwój szeroko pojętej komputeryzacji.

Projekt skierowany jest do studentów kierunków ekonomicznych, młodych przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych sektorem finansowym. Jest to niespotykana szansa do poszerzenia swojej wiedzy o rynku kapitałowym i poznania perspektyw, jakie nam oferuje. Tegoroczne wydarzenie jest trzecią odsłoną projektu, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1200 uczestników. 

Konferencja składa się z otwartych paneli dyskusyjnych oraz warsztatów dla wyselekcjonowanej liczby studentów szczególnie zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy finansowej. Prelegentami tegorocznej edycji ,,Capital Market Days” będą eksperci z dziedziny finansów oraz przedstawiciele spółek będących pod bezpośrednim wpływem Industry 4.0, a całość prowadzona będzie przez szanowanych dziennikarzy ekonomicznych.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Biznes Tuba.