Home Nieruchomości Biura w biurowcu klasy A już nie tylko dla największych firm – czyżby...

Biura w biurowcu klasy A już nie tylko dla największych firm – czyżby rewolucja na rynku nieruchomości?

Biuro w nowoczesnym biurowcu klasy A w samym sercu stolicy to opcja do niedawna zarezerwowana jedynie dla największych firm, które po prostu było na takie rozwiązanie stać. Dla małych, czy średnich biznesów luksusowe biuro było najczęściej częścią planu na przyszłość. Przedsiębiorcy rozpoczynający swoją działalność raczej nie brali takiej opcji w ogóle pod uwagę. Dzisiaj sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych diametralnie się zmieniła. Wszystko to dzięki rozwiązaniu, jakim są biura serwisowane.

Czym jest biuro serwisowane?

Biura serwisowane to odpowiedź rynku nieruchomości na potrzeby mikro, małych i średnich firm w zakresie efektywnej, dobrze zorganizowanej i kreującej pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa przestrzeni do pracy. Takie warunki gwarantują w zasadzie jedynie renomowane biurowce zlokalizowane w centrum Warszawy, na które mniejszych rozmiarów biznes nie mógł sobie, jak dotąd pozwolić. Teraz wiele w tym zakresie się zmieniło.

Biura serwisowane, proponowane m.in. przez renomowaną warszawską firmę OmniOffice, to w pełni wyposażone i perfekcyjnie wkomponowane w biznesowy klimat miejsca do pracy w śródmieściu Warszawy – reprezentacyjne i zdecydowanie funkcjonalne. Przedsiębiorca za przystępną cenę wynajmuje biuro, które jest natychmiast gotowe do użytkowania. Meble, infrastruktura biurowa, a także zaplecze w postaci aneksów kuchennych z punktem kawowym – to wszystko wynajmujący otrzymuje już „na wejściu”. Rozwiązanie tego typu wyróżnia się przede wszystkim wysoką elastycznością, co w obecnych dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych i prowadzenia biznesu, stanowi kluczową zaletę. Biuro serwisowane można wynająć na dowolnie wybrany okres, np. na miesiąc. Przedsiębiorcy mogą zatem swobodnie pracować oraz prowadzić swoje firmy w znakomitej lokalizacji i profesjonalnie urządzonej przestrzeni, jednak nie przywiązując się jednocześnie do wybranego rozwiązania oraz nie wiążąc się długoterminowymi umowami na wynajem tradycyjnego biura.

Jeśli chcesz poznać szczegóły tego typu rozwiązania, wejdź po prostu na http://www.omnioffice.pl/.

Co proponuje rozwiązanie, jakim jest biuro serwisowane?

Poza krótkimi, elastycznymi terminami wynajmu, biura serwisowane to opcja, zapewniająca m.in.:

  • komfortowe, funkcjonalne, w pełni wyposażone miejsce pracy w znakomicie zlokalizowanych biurowcach klasy A,
  • kompleksową obsługę recepcji,
  • profesjonalną obsługa spotkań biznesowych,
  • odbieranie połączeń telefonicznych i usługi asystenckie, a zatem utrzymywanie dodatkowo sekretariatu firmy nie jest tutaj konieczne,
  • usługę codziennego sprzątania biura

Wybierając solidną ofertę przedsiębiorca może także liczyć np. na obsługę księgową swojej firmy oraz usługi doradcze. W ten sposób można realnie wpłynąć na redukcję kosztów prowadzenia działalności.

Warto w tymi miejscu dodać, że biura serwisowane znakomicie odpowiadają na potrzeby firm rozwijających swoją działalność. Przestrzeń do pracy można bowiem bez problemu powiększyć. Prestiżowa lokalizacja zapewnia natomiast towarzystwo innych firm, co generuje interesujące możliwości w zakresie współpracy.