Home Nieruchomości The Warsaw HUB laureatem nagrody European Property Awards

The Warsaw HUB laureatem nagrody European Property Awards

Powstający na warszawskiej Woli kompleks wieżowców The Warsaw HUB otrzymał prestiżową nagrodę European Property Awards. Międzynarodowe jury konkursu uznało, że flagowy projekt Ghelamco Poland to najlepsza w Polsce inwestycja wśród komercyjnych budynków wysokościowych.

Realizowany na warszawskiej Woli The Warsaw HUB otrzymał wyróżnienie w kategorii „Commercial High-rise Development”. Jury oceniało budynek m.in. pod kątem innowacyjnych rozwiązań, bezpieczeństwa, lokalizacji, architektury i zasad zrównoważonego budownictwa. Nagrody European Property Awards wręczone zostaną 25 października w hotelu The Royal Lancaser w Londynie.

– Bardzo się cieszymy, że już na etapie budowy The Warsaw HUB zdobywa uznanie ekspertów z branży nieruchomości nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ta nagroda jest potwierdzeniem najwyższych standardów i innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają nasz projekt spośród licznych realizowanych obecnie inwestycji biurowych – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

European Property Awards to jeden z najbardziej cenionych i prestiżowych konkursów branży nieruchomości na świecie. Od ponad 20 lat kilkudziesięciu ekspertów związanych z rynkiem nieruchomości przyznaje nagrody najbardziej nowatorskim i oryginalnym budynkom komercyjnym oraz mieszkalnym w Europie.

Nagrodzony kompleks The Warsaw HUB powstaje w południowo-zachodniej części ronda Daszyńskiego. Składać się będzie z trzech wież liczących od 86 do 130 m wysokości. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej jakości przestrzenie biurowe, a także m.in. dwa hotele, centrum konferencyjne, lokale handlowo-usługowe, przestrzenie coworkingowe oraz centrum fitness.

Inwestycja zaoferuje swoim przyszłym najemcom liczne innowacyjne rozwiązania – m.in. dostęp i poruszanie się po budynku za pomocą smartfonu, system rozpoznawania samochodów w podziemnym parkingu, stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, a także obszerny parking rowerowy na ponad 420 jednośladów wraz z pełną infrastrukturą dla rowerzystów. The Warsaw HUB będzie też jednym z pierwszych budynków w Warszawie posiadających bezpośrednie połączenie z metrem.