Home Polecane Jak z sukcesem prowadzić kancelarię prawną? – bezpłatny webinar INFOR

Jak z sukcesem prowadzić kancelarię prawną? – bezpłatny webinar INFOR

Bezpłatny webinar dla prawników już 3 września br. o godzinie 13:00.

Aż 90% adwokatów i radców prawnych przynajmniej raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy doświadczyło trudnych sytuacji w relacjach z klientami. W obliczu odpowiedzialności, związanej z wykonywanym zawodem, niezbędne jest umiejętne stawianie granic. Asertywność w naturalny sposób pomaga też pracować w wymiarze adekwatnym do ustalonego wynagrodzenia.

Co najmniej połowa właścicieli kancelarii prawnych chce rozwijać działalność, ale brakuje im skutecznych narzędzi lub pomysłów dotarcia do klientów.

W obliczu rosnącej rotacji wśród aplikantów coraz więcej adwokatów i radców prawnych przywiązuje wagę do procesu rekrutacji. Są świadomi tego, że właściwy wybór pracownika przełoży się na obroty kancelarii, ale też ułatwi pracę adwokatowi czy radcy prawnemu. Pracownik to także dźwignia dla Twojego sukcesu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak funkcjonują kancelarie, które odniosły sukces, koniecznie obejrzyj ten webinar.

Jest on częścią pierwszego w Polsce Programu mentoringowego dla adwokatów i radców prawnych, na który zapisy trwają tylko do 19 września 2019r.

www.przedsiebiorczyprawnik.pl

Podczas webinaru:
  • asertywność – skuteczne stawianie granic w biznesie
  • budowanie marki w mediach społecznościowych
  • skuteczna rekrutacja – jak wybrać właściwego pracownika
  • employer branding – jaki wpływ ma Twój pracownik na pozyskanie klientów

Zapisy na webinar – TUTAJ.