XII Forum Cen Transferowych – 24 czerwca 2021 r. Już 24 czerwca odbędzie się dyskusja nad kluczowymi zagadnieniami dotyczącymi cen transferowych. Służy ona przede wszystkim wypracowywaniu rozwiązań w zakresie cen transferowych, które będą uwzględniać uzasadniony interes finansów publicznych i uczestników rynku, jak również praktykę gospodarczą.

  • XII edycja FCT odbędzie się online 24 czerwca 2021 r.
  • Zgłoszenie udziału prosimy przesłać do 18 czerwca br. (piątek).

Tematyka XII posiedzenia

  • zaprezentowanie i przedyskutowanie efektów prac niektórych grup roboczych działających przy Forum. W szczególności związanych z wpływem pandemii COVID-19 na ceny transferowe,
  • przedstawienie prac legislacyjnych w obszarze cen transferowych,
  • sprawy bieżące.

Jak wziąć udział w wydarzeniu FTC?

Posiedzenie odbędzie się online 24 czerwca br. w godz. 9:30 – 15:30 za pomocą aplikacji Teams.

Przede wszystkim spotkanie ma charakter otwarty. Z powodów organizacyjnych i wymogów technicznych liczba uczestników Forum jest ograniczona, z uwzględnieniem jak najszerszej reprezentacji środowisk zainteresowanych tematyką cen transferowych.

Obowiązują poniższe zasady kwalifikacji na posiedzenie Forum:

  • potwierdzenie obecności przez ekspertów FCT oraz przewodniczących i członków grup roboczych aktualnie prowadzących prace w ramach Forum Cen Transferowych,
  • każdy podmiot może zgłosić maksymalnie dwóch reprezentantów (nie wliczając osób wskazanych w pkt. 1),
  • w przypadku większej liczby reprezentantów zgłoszonych przez ten sam podmiot decyduje kolejność zgłoszeń lub wskazanie uczestnika przez podmiot (jeśli zgłoszenie obejmowało więcej niż dwie osoby).

Zgłoszenie udziału można wysłać do 18 czerwca br. (piątek) poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest link przesłany do transmisji online.

Źródło: gov.pl

Przeczytaj także: Ergonomia w pracy przyciąga dobrych kandydatów

Ergonomia w pracy przyciąga dobrych kandydatów. Rozmowa Marią Lorenc, HR Development Managerem w Kinnarps Polska, o tym, jak pracodawcy będą kształtować miejsca pracy w nowej rzeczywistości i dlaczego warto to robić.

Ergonomia pracy to w dzisiejszych realiach znacznie więcej niż siedzenie i praca w prawidłowej pozycji. Co jeszcze składa się na to pojęcie?

W Kinnarps od dawna podchodzimy do kwestii ergonomii pracy w sposób holistyczny. Pokazujemy, że ergonomia to nie tylko wygodny fotel i biurko, ale znacznie więcej. To otaczające nas środowisko pracy oraz jego funkcje. Liczą się także świeże powietrze i akustyka pomieszczenia, dobór kolorów, design, wykorzystane materiały i meble, które sprawiają, że czujemy się dobrze nie tylko fizycznie.