Driver to sieć warsztatów wyspecjalizowanych w obsłudze serwisowej samochodów ze szczególnym skupieniem na sprzedaży, wymianie i naprawie opon. Jesteśmy obecni w 8 krajach Europy, dzięki czemu możemy wspólnie się rozwijać, a każdy serwis może czerpać z doświadczenia zgromadzonego przez całą sieć. Stale podnosimy poziom naszych usług, nasi pracownicy przechodzą regularnie szkolenia, a każdy serwis wyposażony jest w najnowsze urządzenia. Satysfakcja klienta to dla nas priorytet, dlatego przywiązujemy największą uwagę do szczegółów, aby każde auto, które od nas wyjeżdża było gotowe do jazdy i w pełni bezpieczne.

Sieć sprzedaży Pirelli

Serwisy Driver zrzeszone w sieci sprzedaży Pirelli zapewniają najwyższy poziom usług. Wszystkie opony dostarczane do naszych warsztatów to najlepsze produkty w swojej kategorii, opracowane w oparciu o najnowsze technologie. Serwis ogumienia i usługi wulkanizacyjne świadczone są w oparciu o standardy i procedury opracowane przez Pirelli i wdrożone w całej Europie. Nasza oferta obejmuje opony homologowane do konkretnych modeli samochodów, a także szeroką gamę ogumienia opracowaną dla określonych kategorii aut i dla konkretnych zastosowań. Zarówno produkty Pirelli, jak standardy pracy obowiązujące we wszystkich naszych serwisach są odpowiedzią na potrzeby rynku w segmencie detalicznym i flotowym.

Obsługa wulkanizacyjna floty

Driver jako sieć dedykowana obsłudze samochodów od wielu lat współpracuje z firmami posiadającymi własne floty samochodowe oraz firm wyspecjalizowanych w obsłudze flot, czyli CFM. Doświadczenie na tym polu zdobywaliśmy od samego początku działalności w Polsce i już w 2006 usługi sieci Driver zostały docenione w plebiscycie FLEET AWARDS POLSKA.

W ramach obsługi flotowej każdy serwis świadczy między innymi:

  • dobór i sprzedaż opon do aut flotowych
  • serwisowanie ogumienia
  • przechowywanie opon
  • sprzedaż felg stalowych i aluminiowych

Szybki przepływ informacji i sprawna, terminowa obsługa zamówień to dla nas kwestie priorytetowe, dlatego oprócz usług wulkanizacyjnych wspieramy fleetmanagerów naszym autorskim narzędziem do zarządzania flotą FLOTA 2.Zero. Jest to nowoczesne narzędzie służące do zarządzania parkiem samochodowym, znacznie usprawniające wszelkie procesy związane z wymianą opon i powiązanymi usługami. Do Państwa dyspozycji jest ponad 120 punktów serwisowych na terenie całej Polski gotowych na długofalową współpracę.