Home Bezpieczeństwo Stwórz swój spersonalizowany system ochrony

Stwórz swój spersonalizowany system ochrony

Korzystając z konfiguratora systemu alarmowego możesz w wygodny sposób dobrać elementy swojego wymarzonego alarmu domowego. Krok po kroku konfigurator Konsalnet pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenia.

Wszyscy chcemy, by przedmioty, którymi się otaczamy, były dopasowane do naszych potrzeb. Podobnie jest w przypadku systemów zabezpieczających nasz dom. Sami wiemy na czym nam najbardziej zależy i dlaczego akurat te, a nie inne miejsca w pomieszczeniach, chcemy mieć pod kontrolą.

Korzystając z konfiguratora systemu alarmowego Konsalnet można w wygodny sposób dobrać elementy swojego wymarzonego alarmu domowego. Krok po kroku konfigurator pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenia.

System sygnalizacji włamania i napadu popularnie określany jest jako system alarmowy. To zespół urządzeń służących do możliwie wczesnego wykrycia intruza i zaalarmowania o tym fakcie. Systemy te są również wykorzystywane do sygnalizacji innych zagrożeń takich jak pożar, zalanie czy ulatnianie się gazów.

Systemy alarmowe Konsalnet możemy podzielić na dwa rodzaje (przewodowe i bezprzewodowe). W budynkach nowych jeszcze nie wykończonych najczęściej stosowany jest rodzaj systemów przewodowych. W budynkach już wykończonych ze względu na ewentualne niedogodności przy montażu (na przykład konieczność kucia w ścianach w celu przeprowadzenia instalacji) stosuje się częściej systemy bezprzewodowe.

Krok po kroku na stronie internetowej Konsalent zgodnie ze swoimi potrzebami wybieramy rodzaj systemu i od razu otrzymujemy wizualizację zestawienia i umieszczenia urządzeń systemu sygnalizacji włamania i napadu.

Stwórz własny system alarmowy poprzez dodanie interesujących cię urządzeń. Jest to możliwe z firmą Konsalent.

Więcej na  konsalnet.pl