Home AGD Warsaw Home: skuteczna wentylacja i nietuzinkowy design produktów marki Nortberg

Warsaw Home: skuteczna wentylacja i nietuzinkowy design produktów marki Nortberg

Po raz pierwszy w historii targów Warsaw Home zobaczyliśmy polskiego producenta okapów kuchennych, który od wielu lat  roku zdobywa serca klientów nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy, w tym w Norwegii, Niemczech, Austrii czy Ukrainie. Mowa o marce Nortberg , która udowodniła, że jakość i design to ważne kryteria w wyborze produktów.

Warsaw Home to jedne z najważniejszych targów wzorniczych w naszym kraju. Nie bez kozery więc wśród wystawców pojawili się przedstawiciele marki Nortberg, którzy postanowili zaprezentować design swoich wyrobów szerszej publiczności. Polska marka znana jest klientom głównie ze sprzedaży wysokiej jakości okapów w kanale internetowym. To tam oferuje pełne portfolio modeli – od przyściennych, po wyspowe, do zabudowy czy sufitowe.

Podczas tegorocznej edycji targów udało nam się porozmawiać z przedstawicielami firmy m.in. o najnowszych trendach i najchętniej sprzedawanych modelach na polskim  rynku.

– Z pewnością warto powiedzieć o modelach wyspowych, które zamocowane są do sufitu za pomocą bardzo estetycznych linek. Widzimy także duże zainteresowanie dekoracyjnymi modelami przyściennymi, a także produktami do zabudowy. Ta ostatnia grupa produktowa zadebiutowała właśnie podczas tegorocznych targów Warsaw Home – komentował Norbert Tofil, właściciel firmy Nortberg.

Podczas tegorocznych targów, firma zaprezentowała piękne stoisko w duchu klasycznej bieli – uroku dodawał blask ledowego oświetlenia najnowszych modeli, m.in.  Royal, Cosmic, Prince, Diamond czy też Grandis KR.

Zobacz też:

Włoskie okapy na Warsaw Home, czyli odwiedzamy ekspozycję marki SeeNERGY

Duże wrażenie na zwiedzających ekspozycję gościach zrobił jeden z najbardziej innowacyjnych i najnowszych modeli wyspowych w ofercie marki Nortberg – Starlight RGB. Wykorzystuje on energooszczędne diody z przyjemnym, regulowanym światłem. Co ważne, w najbardziej zaawansowanej wersji okapu zaimplementowano model przestrzeni barw RGB, więc klienci mogą dowolnie zmieniać kolory podświetlenia szklanej tafli korpusu. Dzięki takiej możliwości  okap jest nie tylko skutecznym narzędziem w walce z oparami kuchennymi, ale przede wszystkim wyjątkowym elementem wzorniczym wnętrza. O kap montowany jest za pomocą stalowych linek, które dodatkowo można swobodnie regulować dostosowując wysokość okapu nad płytą kuchenną.  Inną wyjątkową premierą podczas Warsaw Home był model Integra, w którym okap zintegrowany jest z płytą indukcyjną.

Magda Strzykalska, BiznesTuba

WARSAW HOME

Zobacz też, które funkcje AGD są najchętniej stosowane przez szefa kuchni: