Home AGD Amica w gronie wielkopolskich „Orłów Wprost”

Amica w gronie wielkopolskich „Orłów Wprost”

Po raz drugi z rzędu Grupa Amica znalazła się w gronie wielkopolskich „Orłów Wprost”. Zestawienie ma charakter ogólnopolski, a laureaci odbierają nagrody podczas uroczystości organizowanych w poszczególnych regionach. Gala odbyła się w minioną środę w hotelu Sheraton Poznań, a w imieniu firmy nagrodę przyjął wiceprezes Amica Handel i Marketing, Andrzej Sas.

Wśród honorowych gości tegorocznej poznańskiej gali „Orłów Wprost” byli między innymi: Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak oraz reżyser Filip Bajon. Pierwszy symbolicznie, w imieniu Wielkopolan, przyjął tytuł Człowieka Roku, który tym razem Wprost przyznał wszystkim „Polkom i Polakom”. Drugiemu wręczono statuetkę w kategorii Osobowość. Z oboma honorowymi gośćmi wywiady na żywo przeprowadził redaktor naczelny „Wprost”, Jacek Pochłopień. Miłym akcentem w wypowiedzi prezydenta J. Jaśkowiaka było przypomnienie o roli Amiki w niesieniu pomocy ofiarom katastrofy na poznańskim Dębcu. Andrzej Sas odbierając nagrodę przypomniał z kolei, że wyniki sprzedażowe Grupy Amica oraz jej obecność na 60 rynkach zagranicznych przekładają się także na jej inwestycje w Wielkopolsce.

W tegorocznym zestawieniu wielkopolskich „Orłów Wprost” uwzględniano wyniki finansowe firm wszelkich branż, ich zyski oraz rentowność. Całość wspólnie z redakcją weryfikowała wywiadownia gospodarcza Bisnode.

Zobacz też:

SIEMENS: jak będzie wyglądać nasza przyszłość? 6. gala Future Living Award