Home Polecane Marka Jeger na targach Warsaw Home 2019

Marka Jeger na targach Warsaw Home 2019

Zdrowie jest ważne dla każdego z nas – zwłaszcza zdrowie naszych dzieci. Wdychając zanieczyszczone powietrze, narażamy się na jego negatywne oddziaływanie. Zgodnie z badaniami Światowej Organizacji Zdrowia i Europejskiej Agencji Środowiska, to właśnie dzieci są najbardziej podatne na wpływ zanieczyszczonego powietrza i czynników chemicznych na ich zdrowie.

Marka Jeger pojawiła się na tagach Warsaw Home przedstawiając innowacyjną farbę z bio-naturalnych składników roślinnych, która jest bezpieczna zarówno dla człowieka, jak i środowiska. Jej ekologiczna i nietoksyczna formuła pomaga w oczyszczaniu powietrza – Baby Paint BIO pochłania szkodliwy dla człowieka formaldehyd, a znikomy zapach farby minimalizuje konieczność długiego wietrzenia malowanych pomieszczeń.

Stoisko zostało odwiedzone zarówno przez wiele osób z branży wnętrzarskiej, jak i rodziców poszukujących ekologicznych i bezpiecznych rozwiązań do swoich mieszkań. Wspierając ideę „zero waste”, do wyprodukowania farby BabyPaint BIO są używane pozostałości roślin: nasiona, kora drzew, fasola, resztki kukurydzy i inne odpady rolnicze. Dzięki temu jest to jedyna farba na polskim rynku, która zamiast substancji ropopochodnych wykorzystuje wysokiej jakości żywicę pochodzenia roślinnego i wodę.

Julia Trepkowska

Przeczytaj także: