Home Biznes Moda Robert Lewandowski projektuje kolekcję dla Vistuli

Robert Lewandowski projektuje kolekcję dla Vistuli

Wraz z nadejściem nowego sezonu Vistula wprowadza do swoich salonów oraz sklepu online kolekcję stworzoną wspólnie z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie – Robertem Lewandowskim. Połączenie indywidualnego stylu sportowca z doświadczeniem projektanta marki Wojtka Bednarza i krawców Vistuli zaowocowało powstaniem nowej, limitowanej kolekcji.

Jest to pierwsza współpraca marki Vistula z Robertem, w której piłkarz mógł się wcielić w rolę projektanta i zadecydować o tym jakie desenie, barwy, tkaniny i fasony znajdą się w kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem. W efekcie powstała linia Robert Lewandowski Collection – równie swobodna, co elegancka, łącząca klasykę męskiej garderoby z najnowszymi trendami. Kolekcja, której kontynuację zobaczymy również w kolejnych sezonach.

Próbowaliśmy zdefiniować z Robertem, jaki jest dzisiejszy mężczyzna, jaki prowadzi tryb życia, jak spędza wolny czas, jakie są jego potrzeby odnośnie do codziennego i biznesowego ubioru. W efekcie naszych rozważań powstała kolekcja, która jest wierna klasyce, przyjazna w użytkowaniu, wyrazista i pełna niuansów – mówi o tworzeniu kolekcji Wojtek Bednarz, projektant marki Vistula.

Robert Lewandowski Collection klienci znajdą miękkie flanelowe koszule w kratę, dżinsowe spodnie z obniżonym stanem i wysokiej jakości kurtkę skórzaną z odpinaną podpinką i kapturem. Mocnym akcentem tej kolekcji są również kurtki nawiązujące do trendu militarnego. Z kolei podstawą formalnej odsłony kolekcji są eleganckie garnitury w ponadczasowych barwach – granacie i czerni. Do ich produkcji wykorzystano, uważnie wyselekcjonowane przez Roberta, szlachetne tkaniny pochodzące z włoskich manufaktur: Zignone, Vitale Barberis Canonico oraz Marzotto.

Nową kolekcję promuje sesja zdjęciowa zrealizowana na ulicach Monachium. Celem twórców sesji i filmu promującego linię była możliwie jak największa spontaniczność zdjęć. Taki efekt osiągnięto dzięki inspiracjom blogami poświęconymi modzie ulicy i doświadczeniu fotografa Mateusza Stankiewicza.

Kolekcja będzie dostępna w drugiej połowie września we wszystkich salonach Vistuli.

 

Źródło; fashionbiznes.pl