Zapraszamy na wyjątkowy warsztat medytacyjny z Tomaszem Kalko. Medytacja jest bardzo skutecznym narzędziem do poprawy jakości naszego życia. Pozwala osiągnąć niezbędny dystans, spokój i większą równowagę.

Dlaczego warto być na warsztacie medytacyjnym?:

  • Ponieważ każdy z nas ma w sobie nie wyobrażalny potencjał. Dokładnie ten sam, który odnaleźli w sobie wielcy tego świata. Ty też go posiadasz.
  • Możliwe, że czujesz w sobie moc i nie wiesz jak ją uwolnić. Nad tym właśnie będziemy pracowali.
  • Zdjęcie ograniczeń. Edukacja, wychowanie, przekonania, to wszystko nas ogranicza. Czas się z tym pożegnać.

Co wypełni czas w trakcie warsztatu medytacyjnego?:

  • Trochę teorii. Aby móc kształtować siebie, niezbędna jest odrobina teorii na temat otaczającego nas świata.
  • Wizualizacja. To najprostsze narzędzie do pracy z własną podświadomością. Wizualizacja jest najprostszym sposobem na skuteczną medytację i relaksację.
  • Medytacja. Medytacja wydaje się trudna. Jednak jak z każdą praktyką, im więcej jej doświadczamy tym staje się prostsza i naturalna.
Zapraszamy na wyjątkowy warsztat medytacyjny z Tomaszem Kalko - HRday , na niebieskim tle białe napisy dotyczące Światowego Dnia HR-owca.
Zapraszamy na wyjątkowy warsztat medytacyjny z Tomaszem Kalko

Zapraszamy – link do zapisów: https://p.infor.pl/promocja-infor/piz/2021/20210618_relaksacja/index.html

Tomasz Kalko – trener, coach, mentor, mówca motywacyjny oraz menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i Mentorów. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Przeczytaj także: Widać odmrożenie w gospodarce – rośnie sprzedaż towarów i usług

Widać odmrożenie w gospodarce – rośnie sprzedaż towarów i usług. Po raz pierwszy w 2021 roku MIK osiągnął poziom powyżej neutralnego. Luzowanie obostrzeń, a przy tym wyższy popyt na towary i usługi, wpłynął na wzrost wartości indeksu w każdym badanym komponencie.W wyniku otwarcia gospodarki po raz pierwszy w tym roku przedsiębiorcy pozytywnie oceniają koniunkturę w polskiej gospodarce.