14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych zawita do Muszyny. Największa i najważniejsza konferencja biznesowa przedsiębiorców rodzinnych w Polsce – Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych wraca do formuły wydarzenia stacjonarnego. Wyjątkowa edycja Zjazdu online z 2020 roku potwierdziła potrzebę przedsiębiorców do spotkania się na żywo. Ponadto omówienia aktualnych wyzwań biznesowych oraz networkingu w kameralnej atmosferze. Zatem U-RODZINY 2021, organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, odbędą się 1-2 października w Muszynie. Przedsiębiorców z całego kraju gościć będzie firma rodzinna – Hotel Klimek**** SPA.

14. edycja Zjazdu odbędzie się hasłem „SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI”. Zaplanowane debaty i panele dyskusyjne skierowane są na znalezienie odpowiedzi na pytanie: „Jaką rzeczywistość biznesową zbudują polskie firmy rodzinne?”. Znani przedsiębiorcy wspólnie z renomowanymi ekspertami, doradcami i wykładowcami akademickimi zastanowią się, jak w obecnych warunkach gospodarczych, społecznych i demograficznych firmy rodzinne mogą zapewnić trwałość i dalszy rozwój biznesu. Tegoroczny program merytoryczny wydarzenia ma na celu spojrzenie w przyszłość, a nie omawianie skutków pandemii.

14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych zawita do Muszyny - grafika do wydarzenia, największa konferencja biznesowa firm rodzinnych w Polsce.
Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych zawita do Muszyny

14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych – 2 dni konferencji biznesowyh

Organizację U-RODZIN 2021 wsparło szereg instytucji i organizacji. Współgospodarzami wydarzenia są Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna oraz Samorząd Województwa Małopolskiego. Patronatem honorowym wydarzenie objęli: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Burmistrz Muszyny – dr Jan Golba. Ponadto Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, a także Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP. Partnerami strategicznymi IFR są: BNP Paribas Bank Polska, Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych, BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy oraz agencja reklamowa Recevent.

Przede wszystkim swoim doświadczeniem z uczestnikami 14. edycji wydarzenia podzielą się: prof. Andrzej Blikle, prof. Krzysztof Pawłowski (Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu), dr Stanisław Han (Hasco-Lek), Jerzy Pietrucha (Grupa Pietrucha), dr Małgorzata Bonikowska (Ośrodek ThinkTank), Piotr Trudnowski (Klub Jagielloński), Marzena Strzelczak (Forum Odpowiedzialnego Biznesu) i wielu innych.

Przedsiębiorców, którzy przyjadą do Muszny na 14. U-RODZINY czekają 2 dni wyjątkowej konferencji biznesowej. W programie m.in.: 4 merytoryczne debaty i wystąpienie motywacyjne renomowanego mówcy. Ponadto przedstawienie historii znanej firmy rodzinnej, warsztaty rozwojowe i mentoringowe, a także networking w formie biznes miksera. Kulminacją wydarzenia będzie uroczysta kolacja i wieczór kulturalny. Jak zawsze podczas Zjazdu Firm Rodzinnych dedykowany program przygotowano również dla dzieci i młodzieży. Dbając o komfort i bezpieczeństwo uczestników wydarzenie organizowane jest zgodnie z obowiązującymi wymogami i zaleceniami epidemicznymi. Ponadto dla osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście przewidziana jest transmisja online.

Szczegóły i rejestracja na: www.u-rodziny.pl