Home Bezpieczeństwo Alarm masz zawsze przy sobie

Alarm masz zawsze przy sobie

Usługa monitoringu polega na całodobowym nadzorowaniu sygnałów płynących z systemów alarmowych zainstalowanych w obiektach Klientów. W przypadku alarmu – spowodowanego np. włamaniem, napadem, zanikiem napięcia czy pożarem (zależnie od zastosowanych czujek) – pracownik całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów Konsalnet natychmiast odbiera sygnał i podejmuje stosowne, zgodne z procedurą działania (kontakt z Właścicielem, wysłanie Grupy Interwencyjnej etc.). Dzięki temu monitorowany obiekt jest objęty całodobowym nadzorem, także pod nieobecność Właścicieli.

Jak to działa?
° Sygnały z obiektów Klientów trafiają do całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów.
° Pracownicy Stacji Monitorowania to profesjonaliści, którzy potrafią szybko i skutecznie reagować na zagrożenia.
° Własny system łączności Konsalnet pozwala na błyskawiczny kontakt z Grupami Interwencyjnymi.

Alarm masz zawsze przy sobie
° Darmowa aplikacja na smartfony mPanic z podglądem na alarmy z systemu i możliwością wezwania załogi interwencyjnej  to rozwiązanie nowoczesne i bardzo wygodne w obsłudze.

Personalizacja systemu ochrony
° Każdy obiekt – budynek bądź teren otwarty – ma swoją specyfikę. Dlatego za każdym razem konsultanci Konsalnet opracowują indywidualny plan systemu zabezpieczeń, dostosowany do charakteru obiektu i wymagań Klienta.
° Projekt systemu i dostosowanie go do wymagań Klientów są bezpłatne.

Firma Konsalnet od wielu lat obecna na polskim rynku ochrony, stawia na nowe technologie, związane z wideo monitoringiem oraz analizą obrazu – warto zaufać specjalistą w zakresie ochrony.

Więcej informacji na stronie: www.konsalnet.pl