Stosujmy strategię „i” zamiast „albo”. Każdy z nas jest liderem własnego życia. Łączymy w sobie różne role i tylko od nas zależy, jak nimi pokierujemy. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie na spotkanie inspiracyjne „Zostań liderem swojego życia osobistego i zawodowego”.

Podczas spotkania dowiesz się:

  • jak wiele zyskuje obszar zawodowy, gdy jesteśmy liderami swojego życia prywatnego
  • o zyskach ze „strategii i” zamiast „albo”

Poznasz:

  • zdrowe fundamenty biznesu
  • korzyści ze spotkania z pozycją win-win
Stosujmy strategię „i” zamiast „albo”. - zdjęcie kobiety i napisy zaproszenie na spotkanie online.
Stosujmy strategię „i” zamiast „albo”.

Ekspert:

Marta Obrycka – dyplomowany „Coach Profesjonalny” i certyfikowany Senior Coach w podejściu Zen Coachingu. Dyrektorka merytoryczna studiów podyplomowych Akademia Nowoczesnego Zarządzania Coachingowego w WSM w Warszawie.

Zapisz się już teraz : https://promocje.infor.pl/piz/20211216-lider-zycia/

Przeczytaj także: Ważne dobre doświadczenie. Jak dbać o candidate experience podczas rekrutacji?

Ważne dobre doświadczenie. Jak dbać o candidate experience podczas rekrutacji? COVID-19 miał zmienić sytuację na rynku pracy i spowodować, że obawiający się ekonomicznych skutków pandemii pracownicy będą mniej chętnie rozglądać się za nowym miejscem zatrudnienia, a gdy już podejmą taką decyzję, będą otwarci na propozycje firm, zamiast stawiać wysokie oczekiwania wobec zarobków, warunków i kultury pracy. Rzeczywistość szybko zweryfikowała te marzenia pracodawców, a rekrutujących zmobilizowała do dbałości o pozytywne doświadczenia osób ubiegających się o etat. Czy kandydaci odczuwają, że zmiany w rekrutacji idą ku lepszemu?