Home Innowacje Grupa INFOR S.A. otworzyła nowoczesne studio TV

Grupa INFOR S.A. otworzyła nowoczesne studio TV

Prezes Ryszard Pieńkowski oficjalnie otworzył nowoczesne studio TV, będące jednym
z elementów strategicznego kierunku rozwoju Grupy INFOR, którym jest digitalizacja.

W związku z intensywnym rozwojem Grupy INFOR, od kilku lat koncentrującej się na digitalizacji wiedzy merytorycznej przekazywanej Klientom, koniecznością stało się otwarcie nowoczesnego studia TV.

W niespełna trzy miesiące zostało uruchomione w pełni wyposażone studio, które pozwoli na realizację celów zaplanowanych na rok 2017 i kolejne lata.

– W strategii stawiamy na wysokiej jakości, autorski kontent wideo. Rozbudowujemy nasze zasoby merytoryczne, rozwijamy zespoły redakcyjne oraz wprowadzamy nowe formaty. Teraz, w niespełna trzy miesiące, uruchomiliśmy nowoczesne studio TV, co pozwoli nam na realizację naszych planów rozwojowych – mówi Ryszard Pieńkowski, założyciel Grupy INFOR PL, właściciel i prezes zarządu INFOR PL S.A.

Oferta własnych nagrań INFOR PL jest stale rozwijana. W ramach wideoszkoleń powstały już trzy sprofilowane merytorycznie Wideoakademie. Publikacje „Personelu i Zarządzania” dostępne są również w wersji audio. INFOR PL płynnie poszerza swoją ofertę, obserwując rynek i dynamicznie zmieniające się na nim trendy.

– Realizujemy już nie tylko formaty studyjne: szkoleniowe, informacyjne. Mamy olbrzymie możliwości. Do dyspozycji naszych redakcji, ale też naszych klientów i partnerów zewnętrznych są m.in.: profesjonalne studio TV, zaawansowany system postprodukcji, sprzęt do wielokamerowej realizacji poza studiem oraz sprzęt do transmisji obrazu – mówi Renata Burlikowska, dyrektor Biura Wideo i TV. Ponadto, co najważniejsze, mamy doświadczony zespół producentów,  montażystów oraz operatorów – dodaje Burlikowska.

Przy kompletowaniu sprzętu do studia TV korzystano z konsultacji najlepszych specjalistów rz branży, co pozwoliło wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

– Jesteśmy przekonani, że realizowane w studiu produkcje spotkają się z uznaniem naszych klientów – podsumowuje Ryszard Pieńkowski.

Źródło: infor.pl