Home Finanse 300 milionów klientów PayPal ma możliwość wesprzeć 28. Finał WOŚP 2020

300 milionów klientów PayPal ma możliwość wesprzeć 28. Finał WOŚP 2020

fot. Łukasz Widziszowski

fot. Łukasz Widziszowski

Już po raz kolejny Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy można wspierać za pośrednictwem PayPal – przekazując darowiznę na stronie WOŚP lub bezpośrednio do eSkarbonek od Mastercard dla WOŚP – zakładanych przez wolontariuszy i ponad 100 sztabów zagranicznych

Podczas wszystkich dotychczasowych Finałów, Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny łącznie ponad 1,1 mld PLN. Tylko w zeszłym roku prawie milion złotych z kilkudziesięciu krajów świata napłynęło online właśnie za pośrednictwem PayPal.

Cykliczna darowizna dla WOŚP

Poza jednorazowym wsparciem, w tym roku można również wybrać opcję cyklicznej darowizny PayPal, aby wybrana kwota co miesiąc automatycznie wspomagała działalność WOŚP.

– PayPal od lat wspiera dobroczynność na całym świecie, ale możliwość współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Chcemy pomóc w poszerzaniu zasięgu WOŚP i ułatwić darowizny bez względu na to czy darczyńca mieszka na stałe w Polsce, jest przedstawicielem zagranicznej Polonii, czy jednym z ponad 300 milionów naszych aktywnych użytkowników z całego świata – mówi Marcin Glogowski, Dyrektor Zarządzający PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią.

Prosta wpłata na WOŚP

W celu dokonania wpłaty wystarczy wejść na stronę https://wplacam.wosp.org.pl,  wybrać kwotę wpłaty z listy lub wpisać własną, zdecydować o wpłacie jednorazowej lub cyklicznej i wybrać płatność PayPal w górnym menu.

Podsumowując 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Oczywiście celem zbiórki będzie pozyskanie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.