Wschodnie Forum Firm Rodzinnych odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym, pod hasłem „Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych”.

Jest to już druga edycja Forum, która dzięki zeszłorocznemu sukcesowi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Jego celem jest stworzenie dla przedsiębiorców platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do zdobywania wiedzy  i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności. Organizatorom zależy  na realnym oddziaływaniu  na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Udział w wydarzeniu ma  ponadto motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania  z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy.

Dzięki współpracy z licznymi firmami rodzinnymi oraz ich otwartości na dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, ponownie, ponad 150 uczestników Forum zdobędzie informacje na temat optymalnych rozwiązań dla rozwoju prowadzonych działalności gospodarczych.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Patronat medialny nad wydarzeniem:  biznestuba.pl