Redakcja Magazynu Personel i Zarządzanie zaprasza!
Punktem wyjścia dla tego spotkania jest refleksja, że w relacji z krytykiem wewnętrznym pozostaje większość, jeśli nie każdy z nas. I to niezależnie od tego jak silnie lub słabo pozostaje on dla nas widoczny. A także, jak mały lub duży jest jego wpływ na nasze wczoraj, dzisiaj i jutro. 

Czego się dowiesz i nauczysz:
     
·         czy istnieje neurologiczne zaplecze krytyki wewnętrznej?  
·         jak działa auto-story-telling w cyklu poznawczym?
·         co krytyk wewnętrzny z nas wydobywa, a co nam odbiera?
·         jak doświadczenie technik coachingowych może wspierać współpracę z krytykiem wewnętrznym (zewnętrznym zresztą też)?  
·         jak zapewnić krytykowi konstruktywne towarzystwo i co mówi o tym doświadczenie pracy zespołowej?

A wszystko to z fragmentami opowieści ze świata literatury i opery, gdzie krytyka bywa „wszystkim”. Jak widać pytań o krytyka wewnętrznego jest wiele. Być może więcej niż odpowiedzi. Warto je sobie zadawać. Na część z nich odpowiemy. Innym pozwolimy wybrzmieć.
A to już pierwszy krok do głębszej refleksji i być może zmian, na które się zdecydujesz.**wobec powyższego zadbaj o kartki papieru i coś do pisania. Pomoże Ci to pracować warsztatowo podczas webinaru.

Zapisy : https://promocje.infor.pl/piz/20240603-krytyk/
  Damian Sowa – Praktyk rozwoju: coach, mentor, manager i project manager związany z branżami FMCG oraz IT, zaangażowany w projekty i procesy wspierające szeroko rozumianą synergię dobrostanu ludzi i biznesu. Z powodzeniem łączący w swych aktywnościach pracę na celach i relacjach. Inspirację czerpie w tym samym stopniu z psychologii i neuronauki, co z korespondencji sztuk – w tym teatru operowego i malarstwa. Jest entuzjastą treningu uważności, który praktykuje odnawiając stare meble i uprawiając ogród. Mieszka w Krakowie.