Wyobraź sobie statek w środku burzy, którym dowodzi kapitan nieznający nowoczesnych narzędzi nawigacyjnych ani technik zarządzania załogą, która w dodatku nie ma do niego zaufania. Czy powierzyłbyś swój statek takiej osobie? Jakie są szanse, że doprowadzi go ona do celu? Podobnie jak w żegludze, świat biznesu wymaga od menedżerów ciągłego doskonalenia i nauki. W dzisiejszych czasach, gdy zmiany są jedyną stałą, wygląda na to, że rozwój menedżera stał się czymś więcej niż opcją – jest absolutną koniecznością…” – cytatem z publikacji Damian Świderski zaczynamy z Wami nowy tydzień.

 W partnerstwie z Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) powstało wyjątkowe wydanie specjalne -” Menedżer ODnowa”.

Dzięki zaangażowaniu autorów Sylwia Halas-Dej, Dorota Dublanka, MBA , Nadia Kirova, Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska, Katarzyna Patalan, Elżbieta Włodarczyk,Monika Sonta, PhD, Klaudia Fatah, Damian Świderski, Damian Łukasz Sowa, Romeo Grzębowski, Maciej Madziński, Nikolay Kirov oddajemy w ręce czytelników inspirujący i merytoryczny materiał nie tylko dla menedżerów.

Wydanie możecie czytać bezpłatnie: https://promocje.infor.pl/piz/20240625-menedzer-od-nowa/