Esencjonalne espresso, subtelne cappuccino czy trójwarstwowe caffè latte, które smakują jak w najlepszych kawiarniach. Możesz je przyrządzić w domu, za jednym dotknięciem oraz oczyścić sprzęt równie łatwo, jak zaparzyć kawę. Prezentujemy nowy ekspres z Serie | 8 do zabudowy, marki Bosch.

W wykańczaniu domu lub mieszkania czy remoncie najwspanialsze jest to, że tworzymy coś zupełnie na nowo. W przypadku aranżacji kuchni, możemy z góry zaplanować najbardziej komfortowe ustawienie lodówki, piekarnika, zmywarki i zamówić meble na wymiar, idealnie dopasowane do naszych potrzeb, a urządzenie do parzenia kawy stanowi często wisienkę na torcie.

„Warto już na etapie projektowania kuchni pomyśleć o ekspresie do kawy do zabudowy, jak nowy Bosch Serie | 8, który jest wyposażony w szereg inteligentnych funkcji. Zapewni on nie tylko wyśmienity smak kawy i wygodę użytkowania, ale także perfekcyjnie wpasuje się w całą aranżację kuchni, uzupełniając ją wyrafinowanym designem” – mówi Luiza Albinowska, senior brand manager marki Bosch.

Najnowocześniejsze technologie zamknięte w szkle

Ekspres do zabudowy Serie | 8 to propozycja dla miłośników aromatycznej kawy, którzy cenią wygodę i łatwość przygotowania tego magicznego napoju. Komfort użytkowania zapewnia elegancki panel sterujący z dwuczęściowym wyświetlaczem i centralnie umieszczonym pierścieniem sterującym. Interaktywny, kolorowy wyświetlacz TFTgwarantuje obrazy o najwyższej jakości, ułatwiając wybór rodzaju kawy. Całość zamknięta minimalistycznym, szklanym frontem dostępnym w odcieniach wulkanicznej czerni lub arktycznej bieli oraz powłokami ze stali nierdzewnej idealnie wpisuje się w design najnowocześniejszych kuchni.

Kawa jak od baristy za jednym kliknięciem

Sięgnij po filiżankę za jednym dotknięciem, dzięki funkcji OneTouch. W modelu Serie | 8 zaprogramowano idealne receptury espresso, ristretto, espresso macchiato, café crème, cappuccino, latte macchiato i caffè latte, a także łatwy wybór opcji: gorąca woda, gorące mleko i spienione mleko. Prawdziwi „kawosze” mogą również skorzystać z funkcjiMyCoffee, która umożliwia zaprogramowanie indywidualnych parametrów określających moc, objętość, temperaturę kawy oraz ilość mleka dla 8 ulubionych napojów i zapisanie ich w menu pod własną nazwą. Z kolei OneTouch Double Cup pozwala na równoczesne przygotowanie dwóch dowolnych napojów na bazie kawy i mleka – za jednym kliknięciem.

Perfekcyjne espresso w pół minuty

Zastosowany w ekspresie Bosch Serie | 8 cichy młynek ceramiczny SilentCeramDriveobudowany jest specjalną komorą wyciszającą. Dzięki funkcji CoffeeSensor Proumożliwia automatyczną regulację czasu mielenia dla 4 różnych rodzajów ziaren. Z kolei inteligentny, przepływowy ogrzewacz wody SensoFlow System zapewnia utrzymanie idealnych warunków podczas całego procesu parzenia kawy, kontrolując i stabilizując temperaturę w zakresie 90-95 st. C. W ten sposób espresso zyskuje najpełniejszy aromat. System działa już po 30 sekundach, co sprawia, że na pierwszą filiżankę napoju czekasz nie dłużej niż minutę.

Komfortowe auto-czyszczenie

Po każdorazowym zaparzeniu kawy mlecznej w ekspresie do zabudowy Serie | 8 następuje automatyczne czyszczenie systemu spieniania mleka mocnym strumieniem pary, dzięki funkcji AutoMilk Clean. Sprawia ona, że każda filiżanka kawy z mlekiem przygotowywana jest w higienicznych warunkach, bez konieczności codziennego płukania elementu spieniającego – wystarczy cotygodniowe mycie w zmywarce.

Aromatyczna kawa z gorącej filiżanki

Idealnym uzupełnieniem ekspresu jest szuflada do podgrzewania naczyń Bosch Serie | 8. Podgrzejesz filiżanki przed zaparzeniem kawy, która dłużej pozostanie gorąca, wydzielając przyjemny aromat. Można zamontować ją w dowolnym miejscu, np. pod ekspresem do kawy. Zaletą szuflady jest przy tym nie tylko podgrzewanie potraw i naczyń, ale także możliwość gotowania mięsa w niskiej temperaturze, rozmrażania żywności, roztapiania czekolady, a nawet suszenia owoców. Technologia Push&Pull pozwala na wyjątkowo łatwe otwieranie.

Linia urządzeń AGD do zabudowy Serie|8 marki Bosch

Nowa platforma AGD do zabudowy Serie|8 marki Bosch to produkty najlepszej jakości, zaprojektowane tak, by odpowiadały najwyższym standardom mocy, wydajności, niezawodności oraz komfortu użytkowania. W ramach serii – oprócz ekspresów do kawy i szuflad grzewczych – dostępne są: wielofunkcyjne piekarniki, kuchenki mikrofalowe oraz okapy.

źródło: Bosch