logo InfoMarketWitryna www.elektrospecjalisci.pl to pierwszy w Polsce, fachowy portal poradnikowy, dedykowany klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym, kupującym sprzęt elektryczny lub elektroniczny.

Portal w prosty i przystępny sposób skutecznie pomaga w wyborze odpowiedniego urządzenia, starannie selekcjonuje marki, podpowiada na jakie parametry i funkcje produktu nabywca powinien zwrócić szczególną uwagę. Autorzy strony sporo uwagi i miejsca poświęcili także zagadnieniom praw konsumenta, opisom norm i standardów oraz piętnowaniu nieuczciwych praktyk na rynku. Wartością dla twórców portalu nie jest cena, przecena czy promocja, ale świadomy konsument, który swoimi wyborami zmienia rynek na lepsze.

Prawdziwie fachowy i poradnikowy charakter portalu www.elektrospecjaliści.pl gwarantuje ponad pięćdziesięcioosobowy zespół autorów-ekspertów, zatrudnionych w iMEs czyli – Wydawnictwie InfoMarket, działającym w kanale sprzedażowym, oraz spółce Elektrospecjaliści, będącej dostawcą informacji dla klientów docelowych. iMEs ma blisko dwudziestoletnie doświadczenie branżowe i jest obecnie największym dostawcą fachowego kontentu elektro-specjalistycznego w Polsce.

Wydawnictwo InfoMarket, od ponad 20 lat analizuje i opisuje takie segmenty rynku jak sprzęt AGD, RTV, IT, multimedialny, fotograficzny, oświetleniowy, elektryczny oraz armaturę czy elektronarzędzia. W bazach wydawnictwa znajduje się obecnie około 160.000 opisanych produktów, blisko pół miliona zdjęć, schematów i infografik oraz ponad 15.000 artykułów, prezentacji czy materiałów szkoleniowych.

InfoMarket