Konferencja HR EXCELLENCE 2022 „Przetrwanie czy rozwój” zbliża się wielkimi krokami. Dziś przyszło nam żyć, pracować i zarządzać ludźmi w czasach permanentnych zmian. I nie jest to już świat nieco oswojonego VUCA. Coraz częściej, mamy do czynienia z rzeczywistością BANI – charakteryzującą się kruchością, niepokojem, nieliniowością i niezrozumieniem. Jak w takim świecie mają się odnaleźć menedżerowie i działy HR? Co zagwarantuje sukces w doborze kandydatów, motywację do działania i efektywność pracowników w osiąganiu zakładanych celów? Jak budować kulturę organizacyjną i modele przywództwa, które nadadzą sens pracy w dobie „The Great Resignation”? Odpowiedzi między innymi na te pytania poszukają eksperci i uczestnicy podczas pierwszej z cyklu konferencji HR EXCELLENCE 2022 organizowanych przez miesięcznik Personel i Zarządzanie.

Kiedy?

29 listopada 2022, Warszawa, Trend House, ul. Chmielna 73

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji HR EXCELLENCE 2022?

Wybitni praktycy branżowi

Wybitni praktycy zarządzania i konsultanci biznesowi podzielą się swoim doświadczeniami z obszaru zarządzania zmianą, roli lidera w niepewnych czasach, budowania zaangażowania opartego na wartościach, tworzenia efektywnych zespołów, autentycznych relacji – to będą wdrożenia, które w ostatnim roku przyniosły firmom znakomite rezultaty.

Konferencja HR EXCELLENCE 2022 "Przetrwanie czy rozwój" już 29 listopada! - zielony baner z twarzą kobiety na okładce.
Konferencja HR EXCELLENCE 2022 „Przetrwanie czy rozwój” już 29 listopada!
Najnowsze trendy HR

Bez zrozumienia czym jest nowoczesna technologia, dział HR nie będzie partnerem dla biznesu, a każde wdrożenie kolejnej innowacji w obszarze HRM może generować poważne wyzwania dla organizacji. Co dziś stanowi wyzwanie dla działów HR, czy menedżerowie personalni będą zmuszeni do korzystania z nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji, a może to właśnie one staną się ich przewagą w budowaniu nowoczesnych organizacji?

Gotowe rozwiązania biznesowe

Eksperci pokażą przykłady wdrożeń z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi służących do efektywnego zarządzania ludźmi, w tym m.in. oceny potencjału, ewaluacji, badania potrzeb, zrównoważonego rozwoju, skutecznego feedbacku. Wykorzystanie tych narzędzi zapewnia firmom wymierne korzyści finansowe i optymalizację procesów biznesowych.

HR EXCELLENCE 2022 – dla kogo?

To konferencja dla profesjonalistów zarządzania ludźmi w firmach – menedżerów, specjalistów, HR biznes partnerów, rekruterów, specjalistów ds. komunikacji, rozwoju, employer brandingu. Zapraszamy prenumeratorów i czytelników miesięcznika Personel i Zarządzanie. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne w pierwszej kolejności dla prenumeratorów magazynu. Wystarczy wypełnić formularz bezpłatnego uczestnictwa i wysłać go do organizatora.

Jeśli jesteś czytelnikiem i sympatykiem magazynu, a jeszcze nie wykupiłeś prenumeraty – nic straconego – mamy dla Was bezpłatne zaproszenie – wypełnij formularz bezpłatnego zgłoszenia i zapytaj o dostępne miejsca. Zaakredytujemy Cię w miarę dostępnych miejsc.

Zapoznaj się z programem i prelegentami konferencji HR EXCELLENCE 2022 TUTAJ