Home Motoryzacja Wyprzedaż w Mitsubishi

Wyprzedaż w Mitsubishi

Firma Mitsubishi Motors w Polsce ogłosiła wyprzedaż. Dodatkowo przy zakupie wszystkich modeli klienci mogą skorzystać z promocyjnego pakietu ubezpieczeniowego OC, AC i NNW firmy PZU, który kosztuje 2,9% wartości samochodu. Tylko w styczniu kupując model Space Star 2015, dostępny w cenie od 38 490 zł można skorzystać ze zniżki w wysokości 1500 zł, która może być połączona z 3 rodzajami kredytów BGŻ BNP Paribas. Model ten jest także dostępny w leasingu BGŻ BNP Paribas w połączeniu ze zniżką w wysokości 2500 zł. Ceny modeli Mitsubishi Lancer Sedan i Sportback po atrakcyjnych zniżkach sięgających 6000 zł ł zaczynają się od 55 990 zł i klienci mogą również wybierać między między 3 typami promocyjnych kredytów.

 Na nabywców najpopularniejszego w Polsce modelu Mitsubishi ASX z silnikiem benzynowym czeka zniżka w wysokości aż 12 000 zł także w połączeniu z 3 rodzajami promocyjnych kredytów a przypadku finansowania leasingiem rabat wyniesie aż 13 000 zł. Kupując model ASX z silnikiem Diesla klienci otrzymują 4000 zł zniżki, która może iść w parze z jednym z 3 rodzajów kredytów.

Dla klientów indywidualnych, decydujących się na zakup nowego modelu Outlander 2016 przygotowano propozycję promocyjnego kredytu w połączeniu z pakietem ubezpieczeniowym 2,9% oraz premią za odkupienie używanego samochodu w wysokości 2000 zł.  Właściciele firm, którzy zakupią ten nowy model mogą liczyć na propozycję promocyjnego leasingu, atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowym 2,9% oraz bezpłatną gwarancję przedłużoną do przebiegu 300 000 km.

Nabywcy nowego modelu Mitsubishi L200 Premiere Edition mogą skorzystać z promocyjnego leasingu w połączeniu z korzystnym pakietem ubezpieczeniowym 2,9% i premią za odkupienie używanego samochodu.

Kupując terenowego SUV-a Mitsubishi Pajero 2015 i 2016 klienci otrzymają zniżkę w wysokości 20 000 zł.

Mitsubishi Motors Corporation to pierwszy japoński producent samochodów, który oferuje w Europie aż 5 lat fabrycznej gwarancji na swoje pojazdy – modele Mitsubishi Space Star, Lancer Sedan, Lancer Sportback, ASX, Outlander, Outlander PHEV, L200 i Pajero.

źródło: Mitsubishi