Home Biznes Sposób na udany biznes. Wyszukiwarka połączeń GoEuro stworzyła Przewodnik Kibica UEFA EURO...

Sposób na udany biznes. Wyszukiwarka połączeń GoEuro stworzyła Przewodnik Kibica UEFA EURO 2016!

Czy zestawienie zaawansowanej technologii oraz miłości do podróży może zaowocować udanym biznesem? GoEuro udowadnia, że tak! Wyszukiwarka połączeń, która umożliwia porównanie 3 środków transportu poprzez jedno kliknięcie, zupełnie zmieniła sposób wyszukiwania i rezerwacji przejazdów.

Twórcy GoEuro stworzyli technologię, dzięki której w jednym miejscu gromadzone są dane o transporcie powietrznym i lądowym w Europie. Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy z krajowymi i międzynarodowymi  przewoźnikami kolejowymi i autobusowymi oraz liniami lotniczymi. Kooperacja z tak wieloma partnerami pozwala zaoferować najlepsze i najtańsze połączenia. W bazie znajduje się 32 000 stacji autobusowych i kolejowych oraz 207 lotnisk. GoEuro regularnie  przygotowuje również zestawienia prognozujące trendy podróżnicze bądź rankingi miast, do których najchętniej podróżujemy.

Przewodnik Kibica UEFA EURO 2016

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej, dla wszystkich, którzy wybierają się do Francji, by dopingować swoją ulubioną drużynę, zespół GoEuro przygotował Przewodnik Kibica UEFA EURO 2016. Znalazło się w nim wiele przydanych informacji dla każdego podróżującego fana piłki nożnej,  począwszy od wskazówek dojazdu do stadionu, przez propozycję barów sportowych, aż po ceny biletów transportu miejskiego.

Przewodnik kibica UEFA EURO 2016_ParyżPrzewodnik zawiera szczegółowy opis dziewięciu Miast Gospodarzy. Przy każdym z nich znajduje się wyszukiwarka, która dobierze optymalny przejazd do Francji, w zależności od miejsca rozpoczęcia podróży.

Pociągiem, autobusem, a może taksówką?

Poza informacjami dotyczącymi danego miasta, czasu lokalnego, średniej ceny posiłków czy doby hotelowej, autorzy zamieścili  przydatne wskazówki, jak najwygodniej dojechać do stadionu z uwzględnieniem wszystkich środków transportu, w tym taksówek, pociągów oraz poszczególnych linii autobusowych lub tramwajowych. Poznamy również przybliżony koszt i czas przejazdu.

Euro 2016 czas zacząć!

W Przewodniku Kibica UEFA EURO 2016 znajdziemy tabele z meczami, które odbywają się w każdym z miast, z podziałem daty, godziny, fazy oraz  drużyny biorące udział w rozgrywkach.

Dla tych, którzy wybierają się do Francji bez biletów na mecze, nie zabrakło informacji, gdzie znajdują się strefy kibica oraz jak najwygodniej i najtaniej do nich dojechać.

Każdy kibic wie,  że bary sportowe są obowiązkowym punktem na piłkarskiej mapie. Na liście znalazły się więc  najpopularniejsze miejsca, specjalnie sprawdzone i rekomendowane przez zespół GoEuro.

Nie pozostaje już więc nic innego jak tylko spakować się, zrelaksować i oddać piłkarskiej atmosferze. Miłej podróży!


Obraz3