Aurec Home, lider rynku nieruchomości zakończył w terminie budowę III etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanego na warszawskich Włochach. Nowoczesne, komfortowe osiedle, z licznymi udogodnieniami i w doskonałej lokalizacji, szybko zdobyło serca klientów, którzy w kwietniu odbiorą klucze do swoich mieszkań.

Obiekt liczy 124 lokale, w tym przestronne kawalerki od 38 m2, przestronne mieszkania dwupokojowe 44 m2, a także duże trzy i czteropokojowe do 90 m2. Lokale mają funkcjonalne rozkłady, okno w części kuchennej, przestrzeń na przechowywanie oraz duże balkony i ogródki. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, posiadających 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Na osiedlu znajduje się liczna infrastruktura handlowa, sklepy, punkt pocztowy, restauracje, a także miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych.

Luksus bliskości i dostępności

Miasteczko Jutrzenki jest zlokalizowane kilka minut od stacji WKD Raków. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji rozbudowaną sieć połączeń komunikacyjnych. Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut. Dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. W odległości 390 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Warszawa Raków 01. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Charakterystyczną częścią lokalizacji jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska w okolicy na terenie występuje niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe. W bliskim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe i placówki edukacyjne. W obrębie dzielnicy Włochy znajdują się także liczne zielone przestrzenie: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców.

Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki - ludzie biegaja po parku
Park miejski / Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki

Prywatne strefy Aurec Active

Deweloper Aurec Home na osiedlu Miasteczko Jutrzenki stworzył nowoczesną, ekologiczna przestrzeń w duchu smart home. Szczególnymi profitami cenionymi przez lokatorów są nowoczesne strefy Aurec Active. Jest to unikalna przestrzeń ukierunkowana na trzy elementy podnoszące jakość życia: aktywność fizyczną, relaks i ekologię. Komfortowe miejsce, w którym można swobodnie uprawiać sport, rozwijać swoje pasje czy wypocząć obcując z naturą.

Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki - siłownia ze sprzętami do ćwiczeń.
Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki

Na terenie osiedla Miasteczko Jutrzenki znajdują się liczne tereny zielone, plenerowa siłownia oraz sale fitness i pilates dostępne tylko dla mieszkańców osiedla. Mieszkańcy mogą się zrelaksować wśród bujnej roślinności, przy fontannach i oczku wodnym, a także w przyjaznej strefie relaksu usytuowanej na dachach budynków lub w szklarniach uprawiając ekologiczne warzywa, owoce czy zioła. Dla najmłodszych lokatorów przygotowaliśmy edukacyjne place zabaw i strefy wodne – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Miasteczko Jutrzenki – eko osiedle od Aurec Home

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki zawiera charakterystyczne dla nowoczesnych osiedli ekologiczne rozwiązania, które zwiększają komfort życia mieszkańcowi. I co najważniejsze pomagają zaoszczędzić na rachunkach.

– W budynkach instalujemy patenty oszczędzające energię, m.in.: panele fotowoltaiczne, gruntowe wymienniki ciepła czy wentylację mechaniczną. Działania te służą ekologii. Ponadto także przekładają się na obniżenie kosztów utrzymania terenów, które stanowią część bieżących opłat ponoszoną przez mieszkańców w ramach czynszu – komentuje Mariola Żak.

III etap budowy osiedla Miasteczko Jutrzenki został zakończony w ustalonym terminie. Deweloper wszystkie swoje inwestycje realizuje ze środków własnych, dlatego nabywcy nie ponoszą ryzyka związanego z brakiem finansowania zewnętrznego.

Realizacja tej inwestycji przypadła na sytuację dotychczas w Polsce nieznaną – całkowitego rozchwiania rynku materiałów budowlanych. Ich nieterminowych dostaw i horrendalnych podwyżek cen. Cieszymy się, że mimo zawirowań, wszystko przebiegło zgodnie z planem. Lokatorzy mogą odebrać klucze do swoich lokali w obiecanym terminie – podsumowuje Mariola Żak.