Mieszkanie „pod klucz” to trend, który dotarł do nas z europejskiego sektora nieruchomości i na dobre zamieszkał na rodzimym rynku. Dziś młodzi Polacy cenią wygodę i coraz częściej decydują się na zakup mieszkania, do którego mogą wprowadzić się zaraz po odebraniu kluczy. Dlatego lider rynku nieruchomości Aurec Home, przygotował dla kupujących lokale z osiedla Miasteczko Jutrzenki atrakcyjne oferty. Dzięki korzystnym rozwiązaniom nabywcy oszczędzają czas i pieniądze, a zyskują komfortowo urządzone lokale gotowe do zamieszkania.

W ostatnich latach na rynku nieruchomości następuje zmiana pokoleniowa i światopoglądowa. Szczególnie transformacja ta widoczna jest w potrzebach i decyzjach zakupowych milenialsów i pokolenia Z. Młodzi cenią swój czas i chcą go spędzać z rodziną, przyjaciółmi czy na rozwijaniu swoich pasji. Dlatego coraz rzadziej, w przeciwieństwie do starszych pokoleń, są oni zainteresowani samodzielnym wykończeniem mieszkania czy nadzorem nad pracą ekipy remontowej.

Zauważamy, że odsetek nabywców, którzy decydują się na zakup mieszkania z wykończeniem „pod klucz” systematycznie wzrasta. Co ważne, do niedawna z tej opcji korzystali głównie klienci kupujący mieszkania w celach inwestycyjnych. Teraz pakietami wykończeniowymi interesują się również Ci, którzy kupują lokale na własne cele mieszkaniowe – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Mieszkanie „pod klucz” od dewelopera Aurec Home- blok mieszkalny z ogródkiem
Mieszkanie „pod klucz” od dewelopera Aurec Home

Mieszkanie „pod klucz” od Aurec Home – dlaczego warto

Nie da się ukryć, że zakup gotowego mieszkania do zamieszkania ma wiele zalet. Przede wszystkim nabywcy nie muszą poświęcać czasu na poszukiwania fachowców. To ważne, ponieważ na najlepszych specjalistów bardzo często trzeba czekać nawet kilka miesięcy, co oddala właścicieli od momentu wprowadzenia się do własnego „M”.

Druga, także ważna korzyść wynikająca z zakupu mieszkania „pod klucz” dotyczy budżetu. Przy wykończeniu lokalu we własnym zakresie, często posiłkujemy się dodatkowymi kredytami gotówkowymi. Jeśli już na początku procesu zakupowego zdecydujemy się na opcję mieszkania „pod klucz”, unikniemy dodatkowych kosztów związanych z nieprzewidzianymi wydatkami.

Mieszkanie „pod klucz” od Aurec Home – udogodnienia wewnątrz lokalu

Wykończenia w mieszkaniu

Generalnym wykonawcą I i II etapu osiedla Miasteczko Jutrzenki była firma HOCHTIEF Polska. Deweloper Aurec Home gwarantuje, że w momencie odbioru mieszkania właściciele znajdą w całym lokalu wygładzone i pomalowane na biało ściany – farbą Dekoral. Ułożone podłogi – do wyboru: deska warstwowa, dąb sękaty plus lakier oraz białe, eleganckie i wytrzymałe cokoły z płyty MDF. Ponadto w mieszkaniu będą zamontowane drzwi wewnętrzne, do wyboru marki: Drewmin, Erkado, Altamura 1 i oświetlenie – Ikea Hemma, Skottorp.

Wykończenia w łazience

Z kolei w łazience nabywcy otrzymują gotową przedściankę i ułożone płytki – do wyboru trzy opcje: Duo, Multi i Solo. Pomieszczenie wyposażone jest w umywalkę Elita Kido 80 cm z szafką wiszącą biały mat, miskę WC wiszącą PureRim SmartClean z deską Oltens Jog i zestaw Grohe Rapid SL z przyciskiem chrom błyszczący. W przestrzenni łazienkowej jest również zamontowana wanna prostokątna Besco Bona 190×80 cm. Ponadto zestaw Hansgrohe Logis: bateria umywalkowa i wannowo-prysznicowa z kompletem natryskowym Crometta oraz lustro klejone i kinkiet marki Milagro Shine.

Jak widać, wybór mieszkania „pod klucz” od Aurec Home odciąża właścicieli lokali od prac remontowo-wykończeniowych.

Co więcej, zapewniamy materiały wykończeniowe od najlepszych producentów i 2-letnią gwarancję na sprzęty wbudowane. Ponadto zmiany w projekcie – mowa tu o np. przełożeniu lub dodaniu gniazdek elektrycznych, zmianie umiejscowienia kaloryfera czy instalacji wodnej, realizujemy w cenie usługi mieszkanie „pod klucz”. I co najważniejsze, nabywca nie traci gwarancji dewelopera, która wynosi 5 lat – dodaje Mariola Żak.

Kompleksowe wykończenia mieszkań „pod klucz” z Home Planer

Deweloper, wychodząc naprzeciw trendom rynkowym i oczekiwaniom klientów współpracuje z pracownią Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza w inwestycjach Aurec Home. Co oznacza, że właściciel może zamieszkać w pełni wyposażonym mieszkaniu zaraz po odebraniu kluczy.

Firma Home Planer przygotował trzy pakiety wykończeniowe, które różnią się ceną, standardem materiałów oraz dodatkowymi usługami, tak aby każdy znalazł dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Każdy pakiet wykończeniowy ma katalog z materiałami do wyboru, a klient może liczyć na pomoc projektanta wnętrz i wykwalifikowaną ekipę budowlaną – mówi Marcin Sołtys z Home Planer.

  • Pakiet Home Start – to podstawowy pakiet wykończenia wnętrza „pod klucz”, na który najczęściej decydują się klienci, którzy szukają ekonomicznego rozwiązania, żeby sprawnie i fachowo wykończyć mieszkanie. Również często wybierany jako pakiet inwestycyjny, idealny pod wynajem mieszkania.
  • Pakiet Home Comfort – pakiet wykończenia wnętrza „pod klucz”, dla klientów, którzy oczekują przede wszystkim komfortu w aranżacji przestrzeni. Najczęściej wybierany przez klientów, którzy wykańczają mieszkanie do celów prywatnych.
  • Pakiet Home Top – najchętniej wybierany przez właścicieli, którzy cenią wnętrza wysokiej klasy. Ten topowy pakiet zapewnia dostęp do szerokiej gamy wyselekcjonowanych materiałów premium, dających dowolną możliwość aranżacji wnętrza. Projekty wykonane w ramach tego pakietu charakteryzują się efektownym wzornictwem oraz oryginalnym podejściem do proponowanych rozwiązań.

Zakup mieszkania z inwestycji Miasteczko Jutrzenki od Aurec Home z opcją wykończenia „pod klucz” to korzystna oferta dla kupujących lokale pod inwestycje, jak i na własny użytek. Nie czekaj! Oszczędź czas i kontroluj budżet – wybierz pakiet dopasowany do swoich potrzeb i wprowadź się „na gotowe” do przytulnego „M”!