Miasteczko Jutrzenki oczami mieszkańców – sprawdź, za co a co lokatorzy pokochali osiedle od Aurec Home. Zdajemy sobie sprawę, że zarówno foldery, katalogi, jak i prezentacje online nie są w stanie oddać wszystkich zalet najnowszej inwestycji. Dlatego, aby jeszcze bardziej przybliżyć ją potencjalnym inwestorom – poprosiliśmy dotychczasowych mieszkańców o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat osiedla Miasteczko Jutrzenki.

Zapytaliśmy ich, co spowodowało, że to właśnie osiedle Miasteczko Jutrzenki od Aurec Home stało się ich nowym domem, a co najważniejsze – za co doceniają je każdego dnia.

Chcesz poznać opinie ludzi, którzy kupili mieszkania od dewelopera Aurec Home?

Zapraszamy do zapoznania się z ich wypowiedziami.

Dla mnie zdecydowanie najważniejszym aspektem była bardzo dogodna lokalizacja. Od samego początku zależało mi na znalezieniu cichego i spokojnego miejsca, w którym zieleń będzie “na wyciągnięcie ręki”. Jednocześnie nie mogłam sobie pozwolić na spędzanie mnóstwa czasu na codziennych dojazdach do biura – podkreśla pani Agata, specjalistka ds. finansów w dużej korporacji.

I dodaje:

Miasteczko Jutrzenki daje mi to wszystko, ponieważ z jednej strony oferuje spokojną i przyjazną przestrzeń do życia, w której znajduję ukojenie i czas dla siebie. Z drugiej natomiast – jego lokalizacja jest tak świetna, że dojazd do centrum zajmuje mi maksymalnie 15 minut.

Miasteczko Jutrzenki oczami mieszkańców. Za co pokochali nowoczesne osiedle od Aurec Home? Prywatna strefa aktywności tylko do użytku mieszkańców osiedla Miasteczko Jutrzenki.

Wcale nie przesadzę, jeśli powiem, że ogromny wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji o zamieszkaniu na tym osiedlu, miały… pieniądze. Osobom w moim wieku naprawdę trudno szybko zgromadzić duży kapitał potrzebny na zakup własnego M. Na szczęście Aurec Home oferuje korzystny system zakupu mieszkania “10 na 90”, który pozwolił mi zarezerwować upatrzoną nieruchomość, a także zapewnił odpowiedni zapas czasu, aby zorganizować pozostałą kwotę – wypowiada się pan Jacek, młody freelancer.

W moim przypadku przeważyły kwestie zaufania. Tyle się słyszy o nieuczciwych deweloperach, którzy budują “po kosztach” lub – co gorsza – “znikają” i w ogóle nie kończą rozpoczętych przedsięwzięć. Zakup nieruchomości to inwestycja na lata, dlatego nie chciałam ryzykować, że stracę ciężko zarobione pieniądze lub na upragnione klucze do mieszkania przyjdzie mi czekać całymi latami – mówi pani Monika, właścicielka salonu kosmetycznego.

Deweloper Aurec Home wszystkie swoje inwestycje realizuje ze środków własnych, dlatego byłam spokojna na każdym etapie realizacji umowy przez inwestora. Lokale są oddawane w ustalonym terminie, co więcej, deweloper oferuje mieszkania pod klucz – wprowadziłam się już do urządzonego mieszkania. Moja decyzja nie mogła być więc inna! – dodaje pani Monika.

-Jestem przedsiębiorcą, który szuka stabilnych i opłacalnych sposobów na ulokowanie kapitału. Osobiście uważam, że dla osób takich, jak ja, największymi zaletami osiedla Miasteczko Jutrzenki są: świetna lokalizacja, nowoczesne budownictwo zorientowane na komfortowy wypoczynek w strefach Aurec Active, a przede wszystkim – szeroki wybór mieszkań o różnych metrażach i cenionych przez lokatorów przestronnych miejscach do przechowywania i dużych balkonach. Mogłem liczyć także na miła i kompetentną obsługę oraz bezpieczną transakcję zakupu. Dzięki temu łatwo znalazłem i zakupiłem lokale, które praktycznie natychmiast znajdą najemców, będą przynosiły regularne zyski, a co najważniejsze – ich wartość z biegiem czasu będzie tylko rosła – odpowiada pan Marcin, inwestor.

Decyzja o takim przedsięwzięciu była podyktowana nie tylko ceną zakupu samego mieszkania, ale również kosztami, jakie przyjdzie mi ponosić w trakcie kolejnych lat jego użytkowania. Co warto podkreślenia, deweloper Aurec Home postanowił postawić na nowoczesne technologie, dzięki którym w Miasteczku Jutrzenki zagościły między innymi: panele fotowoltaiczne, mechaniczna wentylacja, gruntowe wymienniki ciepła, a nawet rozwiązania pozwalające na odzyskiwanie wody deszczowej. To wszystko sprawia, że osiedle jest “EKO” i służy środowisku, a jednocześnie przekłada się na obniżenie kwoty comiesięcznego czynszu – komentuje pani Aleksandra, koordynatorka projektów.

Chcesz, aby Miasteczko Jutrzenki od Aurec Home stało się również Twoim nowym domem?

Miasteczko Jutrzenki to komfortowe osiedle oferujące mieszkania w różnych metrażach: od 26 do nawet 90 metrów kwadratowych. Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej, poznać wszystkie zalety i możliwości, a przede wszystkim – przekonać się, dlaczego warto wybrać Aurec Home.

Poza doskonałą lokalizacją, wysokim standardem, a także korzystnymi programami finansowania, czekają na Ciebie liczne promocje czy opcje zakupu mieszkań wykończonych “pod klucz”.