Wybrani dealerzy Mazdy w Polsce zapraszają w dniach 6 – 18 sierpnia na jazdy testowe pierwszym elektrycznym modelem – Mazdą MX-30. Każdego dnia samochody będą odwiedzać inne miasta, by przybliżyć potencjalnym klientom filozofię elektromobilności wg Mazdy i dać możliwość przetestowania nowej technologii na drogach.

Jazdy testowe w ramach projektu Mazda Experience Days odbywają się w aż 16 miastach Polski, na kilka tygodni przed oficjalnym wprowadzeniem Mazdy MX-30 do salonów sprzedaży. „To pierwsza tak szeroko prowadzona akcja promocyjna dla nowego modelu samochodu, której celem jest zaoferowanie możliwości odbycia jazd testowych w wielu lokalizacjach jeszcze przed oficjalnym debiutem sprzedażowym. Jazdy testowe realizowane są przy udziale z lokalnych dealerów, tak aby klienci zainteresowani w pełni elektryczną Mazdą mogli poznać ją  w najbliższym dla siebie salonie marki.” – deklaruje Tomasz Nagot, Dyrektor Marketingu Mazda Motor Poland.

Wyróżnikiem każdej Mazdy, także elektrycznej MX-30, jest charakterystyczne rozplanowanie wnętrza zaprojektowanego wokół człowieka – z myślą o idealnej pozycji za kierownicą i łatwym, intuicyjnym prowadzeniu. Jazdy testowe w ramach Mazda Experience Days to szansa na poznanie innowacyjnej technologii marki przez osobiste doświadczenie, bezpośredni kontakt z samochodem, który już w chwili otwarcia drzwi typu „Freestyle” i następnie przez cały czas jazdy, aż do opuszczenia pojazdu zapewnia atmosferę ufności i pewności. Jako pierwszy produkcyjny model o napędzie całkowicie elektrycznym (EV), MX-30 jest samochodem otwierającym nowy rozdział w historii marki.

Udział w Mazda Experience Days jest możliwy po zgłoszeniu na stronie  https://elektrycznamazdamx30.pl/  i zapisaniu na wolną godzinę jazdy testowej w wybranym salonie. Można też pojawić się u wybranego Dealera bez zapisów, by statycznie obejrzeć samochód i przymierzyć się do jego wnętrza.

Harmonogram Mazda Experience Days:

DataDzień tygodniaMiasto (Nazwa Dealera)
6 sierpniaczwartekWarszawa (Mazda Nivette i Mazda Odyssey)
7 sierpniapiątekWarszawa (Mazda Bołtowicz); Lublin (Mazda Matsuoka Motor)
8 sierpniasobotaWarszawa (Mazda Bemo Motors); Kielce (Mazda Matsuoka Motor)
10 sierpniaponiedziałekŁódź (Mazda Matsuoka Motor); Rzeszów (Mazda D&R Czach)
11 sierpniawtorekToruń (Mazda Bednarscy); Kraków (Mazda Anndora)
12 sierpniaśrodaGdynia (Mazda BMG Goworowski); Sosnowiec (Mazda Mirai Motors)
13 sierpniaczwartekSzczecin (Mazda Kozłowski); Katowice (Mazda Pro-Moto)
14 sierpniapiątekZielona Góra (Mazda Fiałkowski), Bielsko-Biała (Mazda Auto-Gazda)
17 sierpniaponiedziałekPoznań (Mazda Voyager Group); Wrocław (Mazda Jaremko)
18 sierpniawtorekPoznań (Mazda Bednarscy);
Długołęka (Mazda Grupa Wróbel)