Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobry Pracodawca to ogólnopolski Program, prowadzony przez redakcję Forum Biznesu, którego zadaniem jest upowszechnienie wartości i zasad Odpowiedzialnego Biznesu, jakimi powinny kierować się firmy i instytucje, działające na terenie Polski.

Marek Szymanski-Prezes Franke Polska Sp. z o.o.
Marek Szymański-Prezes Franke Polska Sp. z o.o.

Redakcja Forum Biznesu typuje firmy, które spełniają zasadnicze kryteria koncepcji odpowiedzialności społecznej biznesu – CSR (Corporate Social Responsibility). Kryteria te obejmują wszystkie pozytywne aspekty działalności firmy, realizowaną politykę przedsiębiorstwa jako pracodawcy i partnera biznesowego, stopień zaangażowania w działalność sponsorską oraz charytatywną.

W tym roku po raz kolejny Kapituła Programu przyznała firmie Franke Polska tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności Dobry Pracodawca 2014.

Wyróżnienie potwierdza status Franke jako firmy solidnej, z którą warto podejmować współpracę, ponieważ jest wrażliwa na potrzeby otoczenia i w swoich codziennych działaniach kieruje się uczciwością oraz szacunkiem do partnerów biznesowych i pracowników.

Patronem programu jest Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

 

źródło: Franke Polska