Polish National Sales Awards jest pierwszym przedsięwzięciem w Polsce, które poprzez organizowany Konkurs PNSA promuje dobre praktyki i standardy sprzedaży. Głównym celem PNSA jest działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Odbywający się już po raz siódmy Konkurs PNSA jest przeznaczony dla wszystkich pracowników działów sprzedaży,  a także dla trenerów i pracowników działów obsługi klienta.

Zainteresowanie udziałem w tej edycji przerosło oczekiwania organizatorów. Ma na to wpływ m.in. metodologia oceny uczestników PNSA, która doceniana jest przez wiele organizacji, co skutkuje wprowadzaniem jej jako integralnego elementu systemu  motywacji pozafinansowej w ich strukturach.

– Tytuł laureata PNSA oznacza bycie wybitnym w sprzedaży w ogóle, nie tylko w konkretnej branży – mówi Bożena Leśniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Orange Polska.  – To rodzaj „sprzedażowego egzaminu państwowego”, dlatego ten tytuł ma tak dużą rangę  i prestiż. *

Wszelkie bieżące wydarzenia i aktywności można śledzić na stronie internetowej,  facebooku, linkedin oraz na twitterze. Rekrutacja rozpoczęła się na początku kwietnia  i potrwa do połowy września br.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są pod poniższym linkiem:

www.pnsa.pl

 

*http://pnsa.pl/aktualnosc/70/o-przygodzie-z-pnsa-opowiada-bozena-lesniewska-dyrektor-wykonawczy-ds.-sprzedazy-orange-polska

źródło: PNSA