Centrum Mundurowe WPH to jeden z największych i najnowocześniejszych w Polsce sklepów militarnych, o powierzchni handlowej 250m2. Można tu nabyć pełne umundurowanie zarówno wyjściowe, jak i polowe dla Sił Zbrojnych i innych służb mundurowych, w tym najnowsze modele mundurów bojowych z przeznaczeniem dla jednostek specjalnych w kamuflażu MultiCam i A-Tacs. Żołnierze i funkcjonariusze mają szeroki wybór wyposażenia taktycznego, w tym: kamizelek, kieszeni, apteczek, ładownic oraz plecaków. Centrum Mundurowe posiada również bogatą ofertę dla wszystkich miłośników militariów, myślistwa i turystyki.
DSC_5180 (1)Na miejscu znajduje się pracownia hafciarsko-krawiecka, która realizuje szeroki zakres usług od uszycia pełnego munduru, przez poprawki do przygotowania naszywek wg wzoru klienta.

Centrum Mundurowe WPH mieści się przy ulicy Daniłowiczowskiej 18B w Warszawie, koło Placu Bankowego, w budynku dawnej siedziby Banku Polskiego, który nosi widoczne ślady walk z czasów Powstania Warszawskiego, świadczące o ciężkiej historii miasta. Sam sklep znajduje się w pomieszczeniach dawnego skarbca. Wszystko to tworzy bardzo specyficzną atmosferę.

Centrum Mundurowe gromadzi w jednym miejscu różne renomowane marki, wśród których można wymienić: 5.11, Blackhawk, Helikon, Graff, Haix, Bates, Miwo Military Lubliniec, Janysport, Extrema Ratio, Boker, Ontario, Ka-bar, Gerber, Victorinox, , Led Lenser, Princeton, ESS, Bolle, Mechanix.

W zakupach z przyjemnością pomoże wykwalifikowany personel, związany ze środowiskami militarnymi.

[vc_video link=”http://youtu.be/eUazDE86Ac0″]
Centrum Mundurowe WPH