Absolwent na ścieżce kariery – zapraszamy do udziału w rozmowie Iwony Bobrowskiej – Budny z Marco Ramirez. Skończyłeś studia i szukasz pracy, a może studiujesz i chcesz pracować. Jeśli marzy Ci się sukces i potrzebujesz poznać scenariusz, który doprowadzi Cię do niego, zapraszamy do udziału w rozmowie Iwony Bobrowskiej – Budny z Marco Ramirez.

Absolwent na ścieżce kariery – start: 30.09.2022 godz. 11.00

Dowiesz się :

1. Jak realizować swój plan na życie, a nie oczekiwania innych.

2. Jak „nie wiem” zamienić na „wiem”, czyli gdzie szukać pomocy i do kogo się zgłosić.

3. Czy na wszystkim można zarobić.

4. Jak sobie poradzić na rozmowie rekrutacyjnej i jak właściwie czytać informacje, które podczas niej uzyskasz.

5. Jak dopasować oczekiwania do realiów rynku pracy.

Link do zapisów: https://promocje.infor.pl/piz/absolwent-na-rynku-pracy/

Absolwent na ścieżce kariery - zapraszamy do udziału w rozmowie Iwony Bobrowskiej - Budny z Marco Ramirez- czerwony baner z twarzami kobiety i mężczyzny.
Absolwent na ścieżce kariery – zapraszamy do udziału w rozmowie Iwony Bobrowskiej – Budny z Marco Ramirez
Iwona – Bobrowska – Budny

Doświadczona trenerka biznesu, Talent Management Mentorka, managerka i partnerka biznesowa w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Certyfikowana konsultantka w kilkunastu metodach analizy potencjału i osobowości zawodowej.

Partnerka w Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. i LifeEnergy.pl. Dyrektorka merytoryczna studiów MBA dla kadry HR Akademii Leona Koźmińskiego, wykładowczyni akademicka studiów podyplomowych, MBA, MBA Excutive i Advanced Management Program oraz Partnerka Merytoryczna Kozminski Executive Business School.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia i sesje rozwojowe budujące samoświadomość pracowniczą, menedżerską i zespołową

Marco Ramirez

Na co dzień zarządza projektami realizowanymi przez InnerMastering® Institute dla odbiorców biznesowych oraz koordynuje prace zespołów trenerskich.

Prowadzi diagnozy i analizy w projektach doradczych. Współtworzy rekomendacje systemowe, narzędzia diagnostyczne, rozwiązania strategiczne, materiały i operacyjne narzędzia wdrożeniowe. Projektuje procesy naprawcze i taktyki realizacyjne w projektach kulturowych i zarządczych. Realizuje certyfikowane warsztaty oraz szkolenia w obszarze kompetencji interpersonalnych, oraz coachingi dla kadry zarządzającej. Promuje ideę zrównoważonego rozwoju. Szczególnie ważnym obszarem jest dla niego zarządzanie oparte na wartościach i budowanie relacji w oparciu o zaufanie.

Jest superwizorem w projektach coachingowych, w czasie zaawansowanych warsztatów coachingowych i rozwojowych I’M oraz w indywidualnych zaawansowanych ścieżkach rozwojowych dla Coachów.

Źródło: Personel i Zarządzanie