W niepewnych czasach każdy z nas szuka sposobów, by zapewnić sobie i swoim najbliższym bezpieczną przyszłość finansową. Zastanawiasz się jak pomnożyć swoje oszczędności i zyskać stabilne źródło dochodów? Zainwestuj w nieruchomości z wysoką rentownością, które generują atrakcyjny dochód pasywny. Kup dwa lokale w cenie jednego od dewelopera Aurec Home. Mowa tu o zakupie mieszkania o dużym metrażu, które jest podzielone na dwa mniejsze, niezależne lokale o odpowiednim układzie i wielkości. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w mieszkanie typu dwa w jednym.

Oferta od Aurec Home Dwa mieszkania w cenie jednego podbija warszawski rynek nieruchomości i gwarantuje podwójne zyski. Zaoszczędzeniu jednorazowo i zarobieniu długoterminowo większej sumy pieniędzy. Deweloper w V etapie sprzedaży mieszkań z inwestycji Miasteczko Jutrzenki udostępnia dla klientów lokale o powierzchni 90 m2, podzielone na dwa mniejsze w pełni funkcjonalne mieszkania, w sporo niższej cenie za metr kwadratowy. Taka nieruchomość jest przestronna, odpowiednio zagospodarowana: każdy lokal posiada oddzielną kuchnię i łazienkę oraz gotowa do zamieszkania, gdyż ekipa specjalistów z Aurec Home zajmuje się także wykańczaniem mieszkań pod klucz.

Dwa mieszkania w jednym – korzyści dla inwestorów

Najpopularniejszą formą inwestycji w nieruchomości jest zakup mieszkania na własny użytek, gdyż po latach można go sprzedać z zyskiem. Obecnie średnia cena mieszkania dwupokojowego w Warszawie z rynku pierwotnego wynosi 13 tys. zł za mkw. Natomiast 4-pokojowy lokal to wydatek średnio 11 tys. zł za mkw. Łatwo więc policzyć zaoszczędzoną różnicę na samym zakupie lokalu.

Oferta Dwa mieszkania w cenie jednego od Aurec Home jest także idealnym rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zakupić cztery kąty dla dorastających dzieci. Mieszkanie we własnym M podczas studiów daje komfort, bezpieczeństwo i poczucie niezależności. Podczas kilku lat nauki dziecka drugi lokal można wynajmować i np. spłacać ratę kredytu. Natomiast po zdobyciu zawodu przez latorośl drugie mieszkanie może posłużyć jako lokal na biuro lub własny biznes. Dobra opcją jest także ulokować w jednym mieszkaniu rodziców, którzy będą blisko, a jednocześnie w oddzielnej, prywatnej przestrzeni.

Zainwestuj w Dwa mieszkania w cenie jednego – korzyści dla wynajmujących

Innym pomysłem, który zyskuje w dobie deficytu lokali na rynku nieruchomości, jest zakup mieszkania z myślą o wynajmie. Główną korzyścią z najmu lokalu jest comiesięczny zastrzyk gotówki. Najbardziej opłaca się udostępniać mieszkania długoterminowo, np. studentom, singlom, niekiedy osobom starszym, a także często podróżującym służbowo. To dla nich także zdecydowanie lepsza opcja niż wynajmowanie małego pokoju z niewygodnymi i niedającymi intymności częściami wspólnymi lub dużego, droższego mieszkania.

Dwa mieszkania w cenie jednego – rewelacyjna oferta od Aurec Home/ osiedle Miasteczko Jutrzenki

Analizując rynek wynajmu, można zauważyć, że średnia cena 2 – 3 tys. zł za jednopokojowe mieszkanie w stolicy to już norma. Zaś za dwupokojowy lokal zapłacimy 3500 zł za miesiąc. I nic nie wskazuje na to, by te ceny miały zacząć spadać. W przypadku zakupu mieszkania w ofercie Aurec Home Dwa w cenie jednego kwota z wynajmu trafia co miesiąc do portfela właściciela. Jeśli inwestor zdecyduje się wynająć oba lokale, zysk mnoży się razy dwa – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Duże zyski za wynajem osiąga się szczególnie w przypadku mieszkań z wysoką rentownością, które generują atrakcyjny dochód pasywny, a takie bez wątpienia są dwa niezależne lokale zakupione w cenie jednego.

Dwa mieszkania w jednym od Aurec Home — zyski finansowe, ale nie tylko

W tego rodzaju nieruchomość zyskiem są zarówno niższe koszty początkowe, jak i większy zwrot z inwestycji. Kupując dwa odrębne, małe mieszkania, typu kawalerka lub małe „dwójki”, trzeba zapłacić razy dwa. W przypadku nieruchomości o większym metrażu, która zostanie podzielona, zyskuje się dwa niezależne lokale, za niższą kwotę w przeliczeniu na metr kwadratowy. Dzięki mniejszemu wkładowi finansowemu już na starcie kupujący oszczędza i osiąga liczyć większy zwrot z wynajmu.

Co więcej, nabywcy lokali z inwestycji Miasteczko Jutrzenki zyskują także komfortową przestrzeń do życia. W strefie Aurec Active lokatorzy mogą uprawiać aktywność fizyczną w salach fitness i pilates oraz w plenerowej siłowni, dostępnych tylko dla mieszkańców. Dla dzieci Aurec Home przygotował edukacyjne place zabaw i przestrzeń wodną. Rodzice mogą zrelaksować się spacerując zielonymi ścieżkami, na wygodnych ławkach solarnych lub w kawiarniach zlokalizowanych na terenie osiedla. A to wszystko w dogodnej lokalizacji, zaledwie 15 minut od centrum miasta – dodaje Mariola Żak.