Poczucie bezpieczeństwa to najważniejsza, podstawowa potrzeba każdego człowieka. Im bardziej czujemy się bezpiecznie, tym jesteśmy szczęśliwsi. Strach przed przestępczością odczuwa każdy z nas. Boimy się paść ofiarą kradzieży czy włamania. Można chronić się przed tymi zagrożeniami na własną rękę; instalując np. dodatkowe drzwi antywłamaniowe czy kraty w oknach, ale najlepiej i najbezpieczniej jest zainwestować w profesjonalną firmę ochroniarską, posiadającą wieloletnie doświadczenie jakie ma Konsalnet.

Dlaczego warto zainwestować w firmę ochroniarską:

  1. Renomowane firmy ochroniarskie, takie jak Konsalnet zatrudniają tylko  wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która dzięki cyklicznym szkoleniom tworzy grupę fachowców najwyższej klasy.
  2. Agencje ochrony całodobowo monitorują obiekt. Dlatego możesz śmiało powiedzieć, że „mój dom to moja twierdza”- tu mieszkasz i bezpiecznie odpoczywasz o każdej porze dnia i nocy.
  3. Dla swoich klientów Konsalnet przygotował bezpłatną aplikacje mobilną – mPanic za pomocą której szybko uzyskasz dostęp do zainstalowanego systemu alarmowego. Jest to szczególnie przydatne, kiedy częste podróże służbowe zmuszają do wyjazdów poza miejsce zamieszkania.
  4. Każdy z nas jest inny, ma inny dom i zasoby, które należy chronić w specjalny sposób. Konsalnet dostosowuje projekt systemu ochrony do specyfiki obiektu, zgodnie z analizą aktualnych i potencjalnych zagrożeń oraz potrzeb i wymagań danego Klienta.
  5. Warto współpracować tylko z firmach, które mają długoletnie doświadczenie w branży. Poza tym tylko w takich firmach  uzyskasz możliwie wysoką efektywność ochrony przy jednoczesnej kontroli kosztów.
  6. Fachowcy z firmy ochroniarskiej Konsalnet instalują odpowiednio dobrane do potrzeb kamery oraz czujniki ruchu. Zanim zainstalują sprzęt w Twoim domu – zbadają najpierw Twoje potrzeby.
  7. W przypadku alarmu – spowodowanego np. napadem, włamaniem, zanikiem napięcia czy pożarem (zależnie od zastosowanych czujek) – pracownik całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów natychmiast odbiera sygnał i podejmuje stosowne, zgodne z procedurą działania (kontakt z właścicielem, wysłanie Grupy Interwencyjnej etc.).
  8. Firma Konsalnet wprowadziła innowacyjną usługę iCCT dla klientów biznesowych. Polega na inteligentnej analizie obrazu z kamer, co pozwala Klientom zyskać wyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności ochrony bez konieczności jego rozbudowy.
  9. Profesjonalne firmy zajmujące się ochroną budynków przechowują nagrania z monitoringu na serwerach. W przypadku trwałego zniszczenia obrazu lub uszkodzenia kamery, można w szybki sposób odtworzyć nagranie. W ofercie Konsalnet, oprócz rejestracji nagrań, znajdziemy wdrażanie, serwis i konserwację kompletnych systemów sygnalizacji.

 

Nie bój się zainwestować w profesjonalną agencję ochroniarską. Dzięki niej Ty i Twój dom będziecie bezpieczniejsi.

 

Więcej na www.konslanet.pl