Bezcenne Chwile – nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska. Posiadacze nowo zarejestrowanych kart Banku Pocztowego z logo Caritas Polska automatycznie powiększą swoje konto w programie o liczbę punktów odpowiadającą kwocie 215 zł. Punkty automatycznie zamienione będą na cegiełki dobroczynne dla Caritas Polska. Promocja rozpoczyna się 4 sierpnia 2020 r. i potrwa do końca roku.

Dzięki promocji każdy nowy użytkownik karty Mastercard z logo Caritas, wydanej przez Bank Pocztowy, otrzyma w programie Bezcenne Chwile cegiełki charytatywne o wartości 215 zł.

Bezcenne Chwile - nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska - infografika ze zdjęciem Adama Małysza.
Bezcenne Chwile – nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska

Pomaganie jeszcze nigdy nie było prostsze. Dzięki karcie Mastercard z logo Caritas, wydanej do konta w ramach Programu „Uratuję Cię” Banku Pocztowego, użytkownik ma możliwość wspierać cele dobroczynne podczas codziennych zakupów. Za każdą płatność zrealizowaną kartą, także w internecie, przyznawane są punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Następnie zamieniane są na cegiełki i przekazywane Caritas Polska. Caritas przeznacza je na pomoc potrzebującym z serwisu uratujecie.pl.

Najwięcej punktów użytkownik zyskuje podczas transakcji u partnerów handlowych programu. Wśród nich znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych. Konsumenci, którzy od 4 sierpnia 2020 r. wybiorą tę kartę otrzymają punkty na start. Dzięki czemu już od samego początku jej używania mogą działać w szczytnym celu. Użytkownik nowej promocji otrzyma punkty odpowiadające kwocie 215 zł, które od razu trafią w ramach pomocy potrzebującym do Caritas Polska. Punkty się naliczają, gdy karta jest aktywna, czyli wykonana została minimum jedna transakcja.

Bezcenne Chwile – „Pomagasz jak nigdy, płacąc jak zawsze”

„Pomagasz jak nigdy, płacąc jak zawsze” – to motto najlepiej oddające sedno programu Bezcenne Chwile. Często chcemy pomagać, ale w codziennych obowiązkach nie mamy na to czasu. Unikalna na polskim rynku karta z logo Caritas Polska pozwala pomagać innym. Przede wszystkim przy realizacji codziennych płatności kartą, których każdy z nas wykonuje wiele. Dzięki temu rozwiązaniu pomoc potrzebującym osobom nie jest aktywnością „od święta”, lecz powtarzalną czynnością wpisującą się w agendę każdego dnia.

Caritas Polska już od 30 lat dociera z pomocą dla potrzebujących w Polsce i na świecie. Ten rok jest jednak szczególnie wymagający ze względu na kryzys wywołany epidemią. Cieszę się, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie możemy liczyć na wsparcie sprawdzonych partnerów. Przede wszystkim Banku Pocztowego i Mastercard oraz tysięcy darczyńców. Dzięki tej solidarności możemy skutecznie nieść pomoc i nadzieję. Ponadto także budować wiarę w drugiego człowieka oraz w to, że razem jesteśmy w stanie przezwyciężyć każdy kryzys.

Wielu z nas chętnie poświęca się działaniom filantropijnym oraz niesieniu pomocy potrzebującym. Pomaganie innym jest bezcenne, a obecnie istnieje wiele sposobów na takie działania. Polacy chętnie wspierają cele dobroczynne, zwłaszcza w wyjątkowych okolicznościach, takich jak pandemia. Prawie połowa (44%) ankietowanych w naszym badaniu przekazała w maju  darowiznę online, a 18% zrobiło to po raz pierwszy. Dlatego cieszymy się z możliwości wspierania tak szlachetnych inicjatyw jak karta Banku Pocztowego w ramach programu Uratuję Cię Caritas Polska. Nowa promocja udowadnia, że działania charytatywne jeszcze nigdy nie były prostsze.

Program Bezcenne Chwile jest mostem łączącym banki i konsumentów, którzy chcą realizować swoje pasje każdego dnia. Każda płatność kartą Mastercard u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy na terenie Polski zasila konto uczestnika. Przybliżając go tym samym do wybranego celu w ramach danej pasji. Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl.

Źródło: Mastercard