Sklep internetowy Moliera2.com, wraz z końcem marca wyszedł z pionierską inicjatywą wsparcia przedsiębiorców z branży fashion, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z powodu ograniczeń handlowych. To już kolejny raz, kiedy Moliera2.com angażuje się społecznie. W ubiegłym roku sklep zorganizował akcję #DzienSzpilek, dzięki której przekazał ponad 30 000 zł na walkę z rakiem.

Ogólnopolska kampania outdoor #Moliera2iPrzyjaciele ma na celu dotarcie do jak największego grona firm z branży modowej potrzebujących wsparcia. Przede wszystkim po to, dać im szansę na przetrwanie i utrzymanie płynności finansowej w ciągu najbliższych trudnych miesięcy. Projekt zakłada możliwość sprzedaży produktów w sklepie internetowym Moliera2.com. Kierowany jest do przedsiębiorców z branży fashion, którzy ze względu na obostrzenia, zmuszeni byli zamknąć stacjonarne punkty sprzedaży.

#Moliera2iPrzyjaciele kampania outdoor

Inicjatorzy projektu po raz kolejny postawili na wzmocnienie przekazu poprzez kampanię OOH, realizowaną we współpracy z Braughman Media Group.

Twórcy zdecydowali się na minimalistyczny, a jednocześnie ekspresyjny przekaz, w osiągnięciu którego posłużyli się emotikonami reprezentującymi wachlarz pozytywnych emocji. Komunikat jasno wskazuje, że działając razem i pozostając dobrej myśli jesteśmy w stanie pokonać przeciwności. Jednocześnie odnaleźć pozytywne aspekty wynikające z inicjatyw takich jak projekt #Moliera2iPrzyjaciele.

Sklep internetowy Moliera2.com z niestandardową kampanią - duży baner reklamowy na bloki mieszkalnym w centrum stolicy
Sklep internetowy Moliera2.com z niestandardową kampanią

 – Zależało nam, aby postawić na optymistyczny przekaz, dać powody do uśmiechu nawet w tych niedogodnych dla wszystkich czasach. Postawienie na emotikony w layoucie reklamowym to forma infografiki, czytelnej dla obecnego pokolenia osób korzystających ze smartfonów – mówi Arkadiusz Młynarczyk, Business Development Manager Moliera2.com.

Dzięki natychmiastowej reakcji i sprawnemu wdrożeniu projektu, już dzisiaj na platformie Moliera2.com swoje kolekcje sprzedaje ponad 50 polskich marek. Wkrótce dołączą do nich kolejne.

Jesteśmy niezwykle dumni, że projekt okazał się tak ogromnym sukcesem! Zainteresowanie wśród przedsiębiorców przerosło nasze początkowe oczekiwania. Dzięki świetnej organizacji i pracy naszego zespołu, połączyliśmy siły już z ponad 50 polskimi butikami i nie zwalniamy tempa. Cały czas przyjmujemy zgłoszenia i pozostajemy otwarci dla nowych marek – dodaje Arkadiusz Młynarczyk, Business Development Manager Moliera2.com.

Źródło:moliera2.com