W lutowym numerze Personel&Zarządzanie tematem przewodnim jest różnorodność i kultura włączania, natomiast wydanie specjalne poświęciliśmy nowym technologiom w firmie. Nowy numer Magazynu Personel&Zarządzanie możesz teraz otrzymać bezpłatnie – czytaj dalej.

Personel&Zarządzanie to więcej niż magazyn

Wyniki badań wskazują, że przyjazne środowisko pracy, dobra komunikacja i relacje w zespole są ważnymi czynnikami motywującymi do pracy. Niezwykle ważne jest także poszanowanie praw jednostki. Dzięki polityce równego traktowania oraz akceptacji różnic wśród pracowników firma może uzyskać wymierne korzyści i stać się innowacyjna. Potwierdzają to liczne doświadczenia organizacji zatrudniających różnorodne zespoły. Wydawać by się mogło, że zarządzanie różnorodnością może dotyczyć głównie globalnych korporacji. Podczas gdy małym firmom na lokalnym rynku nic do tego. Jest to błędne rozumowanie. Nawet w małej społeczności są osoby niepełnosprawne, starsze czy rodzice samotnie wychowujący dzieci, którzy powinni być traktowani z takim samym szacunkiem jak pozostałe osoby.

Magazyn Personel& Zarządzanie od 25 lat na rynku

Wydanie specjalne poświeciliśmy tematyce nowych technologii. Nowe technologie w biznesie nikogo dziś nie zaskakują. Mamy z nimi do czynienia na co dzień, bo usprawniają złożone i czasochłonne procesy, a przez to wpływają na efektywność organizacji. Cyfryzacja nie omija również działów HR, które nie mogą pozostać obojętne na zmiany i muszą wdrażać nowoczesne rozwiązania. Czy mają inne wyjście? Raczej nie.

Bądź jednym z 30 pierwszych osób, które otrzymają bezpłatnie nowy numer Magazynu Personel&Zarządzanie. Poznaj najnowsze trendy i rozwiązania w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Wystarczy wypełnić formularz na stronie wydawnictwa:

https://www.landpage.co/3a0946a3d6226fa70286