Szukasz rozwiązania, które pomoże ci ustalić aktualne położenie służbowych telefonów i innych sprzętów wyposażonych w kartę SIM? Sprawdź usługę Lokalizacji Urządzeń Mobilnych w sieci Plus. Poznaj jej zalety i przekonaj się, w jakich branżach okaże się bardzo praktyczna.

Poznaj usługę Lokalizacji Urządzeń Mobilnych

Usługa Lokalizacji Urządzeń Mobilnych umożliwia szybkie i przede wszystkie łatwe namierzenie telefonów oraz innych urządzeń wyposażonych w kartę SIM. Dzięki niej zyskasz wiedzę na temat położenia twoich firmowych sprzętów – bez względu na to, ile osób zatrudniasz oraz ile kart SIM jest zarejestrowanych w firmie. Wystarczy, że Twój numer jest w Plusie.

Zyskaj praktyczny i intuicyjny dostęp do usługi Lokalizacji Urządzeń Mobilnych – potrzebujesz jedynie przeglądarki internetowej z dostępem do internetu. Warto wiedzieć, że rozwiązanie dostępne w sieci Plus funkcjonuje w oparciu o technologię oferowaną przez firmę Locon, lidera w zakresie serwisów lokalizacyjnych (Location Based Services) oraz serwisów bazujących na technologiach GSM i GPS w Polsce.

Jakie są korzyści Lokalizacji Urządzeń Mobilnych?

Przejdźmy do zalet usługi Lokalizacji Urządzeń Mobilnych. Przede wszystkim masz dostęp do aktualnych danych na temat położenia wszystkich urządzeń firmowych wyposażonych w kartę SIM. W praktyce możesz sprawdzić, gdzie znajdują się Twoi pracownicy – monitorujesz w ten sposób czas i miejsce ich pracy, dbając o bezpieczeństwo zasobów firmy oraz bezpieczeństwo samych pracowników.

Ponadto Lokalizacja Urządzeń Mobilnych wiąże się z oszczędnością (aby korzystać z usługi nie musisz wymieniać smartfonów na nowe, ani inwestować w nowe urządzenia, np. nadajniki GPS) i łatwością uruchomienia. Usługa jest dostępna dla telefonów obecnie posiadanych przez Twoich pracowników – nie musisz więc wymieniać urządzeń ani kart SIM na nowe – usługa uruchamiana jest na dotychczas używanych telefonach i kartach SIM.

Usługa oferuje m.in. możliwość zdefiniowania zdarzeń lokalizacyjnych. Przykładowo, jeśli monitorowane urządzenie znalazło się poza określoną strefą, pracownik otrzymuje powiadomienie SMS. Dodatkowo w usłudze dostępne są raporty z historii lokalizacji oraz zdarzeń.

Lokalizacja Urządzeń Mobilnych – dla kogo jest polecana?

Skorzystaj z usługi Lokalizacji Urządzeń Mobilnych w sieci Plus, jeśli szukasz nowoczesnego, wysokiej jakości rozwiązania służącego do łatwej i zarazem szybkiej lokalizacji smartfonów oraz innych sprzętów z kartą SIM. Usługa sprawdzi się m.in. w handlu, transporcie czy szeroko rozumianej branży usługowej. Warto wybrać Lokalizację Urządzeń Mobilnych, gdy zatrudniasz wielu pracowników – zarówno tych działających w terenie, jak i pracujących zdalnie. Więcej informacji na temat usługi Lokalizacji Urządzeń Mobilnych w sieci Plus znajdziesz tutaj: https://biznes.plus.pl/bezpieczenstwo-i-zarzadzanie/lokalizacja-urzadzen-mobilnych