W ostatnich dniach na rynku ukazała się nowa książka Mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej pod tytułem „Jak rozwinąć kancelarię na konkurencyjnym rynku”.

Pozycja ta reprezentuje nowatorski nurt który odkrywa i przybliża, w sposób laicki, prowadzenie kancelarii z punktu widzenia prawnika. Jest to główna cecha tej książki, która wyróżnia ją spośród szerokiego wachlarza pozycji o tematyce stricte przedsiębiorczej.

Ten interdyscyplinarny zbiór merytorycznych porad i ciekawych wskazówek przyda się zarówno początkującym, a także doświadczonym prawnikom. Praca ta oferuje i uzupełnia wiedzę, wpasowując się doskonale w potrzeby potencjalnych, jak i obecnych właścicieli kancelarii.
Schludne i intuicyjne rozmieszczenie omawianych zagadnień w spisie treści ułatwia znalezienie wybranych zagadnień i daje wiele satysfakcji z czytania. Dzięki temu pozycja wyróżnia się na tle innych książek i poradników, które podchodzą do zagadnień prowadzenia działalności gospodarczej w sposób bardziej analityczny. Kolejnym efektownym zabiegiem jest sposób kompozycji tekstu zastosowany przez autorkę. Najważniejsze informacje są pogrubione, ułatwiając czytelnikowi nawigację pomiędzy rozdziałami. Ponadto, w kluczowych miejscach zastosowane są punktowane listy zagadnień, które pomagają usystematyzować wiedzę i umożliwiają łatwiejsze zapoznanie się z przedstawionym materiałem.

Jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego kto interesują się założeniem kancelarii prawnej lub takową już prowadzi.

Autor: Wawrzyniec Józefów

Aby zamówić książkę M.Krzyżowskiej „Jak rozwinąć kancelarię na konkurencyjnym rynku” przejdź do strony: https://przedsiebiorczyprawnik.pl/produkt/jak-rozwinac-kancelarie-na-konkurencyjnym-rynku/?fbclid=IwAR31Wb0CY8_r1PHfiU7NdtuYFpIkGiHIqVAHwb0dHiJmG6UNRPkuAKh7BPo