Wirtualne salony Mitsubishi Motors czekają na klientów. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów w dobie pandemii, polski oddział Mitsubishi Motors wraz z siecią autoryzowanych salonów tej marki przygotował program o nazwie „Wirtualny Salon Mitsubishi”. Umożliwi on jeszcze lepsze zapoznanie się z ofertą. Ponadto załatwienie formalności związanych z zakupem samochodu oraz akcesoriów bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem internetu.

Zgodnie z rozporządzeniami rządu Polacy spędzają teraz większość czasu w domu i internecie. Tymczasem samochody okazują się niezwykle pomocne i bezpieczne w tym trudnym okresie izolacji. Chcemy umożliwić klientom zapoznanie się z naszą ofertą, zakup pojazdu i skorzystanie z naszych usług w bezpieczny sposób. Dlatego otwieramy drzwi do naszych wirtualnych salonów.” – mówi Adam Męciński dyrektor generalny polskiego przedstawicielstwa MMC.

Wirtualne salony Mitsubishi Motors czekają na klientów-wnętrze auta, w środku siedzi mężczyzna za kierownicą.
Wirtualne salony Mitsubishi Motors czekają na klientów

Kupno auta online

Dzięki wirtualnym salonom tradycyjne spotkania i rozmowy z klientami będą się odbywały wyłącznie z wykorzystaniem systemu do komunikacji video, telefonu, maila I komunikatorów. Wszelkie formalności związane z transakcją – umowa zakupu, finansowania, ubezpieczenia – będą przesyłane i podpisywane bez wychodzenia z domu. Klienci będą mieli możliwość przetestowania samochodu bez obecności handlowca. Nowo kupiony, zdezynfekowany pojazd na życzenie klienta dostarczamy bezpośrednio do jego domu na lawecie. Dokumenty do rejestracji przekazujemy klientom przez kurierów a dilerzy będą oferowali pomoc w rejestracji samochodu.

Wirtualne salony- “Digital presentation tool”

Klienci będą teraz mieli także do dyspozycji dużo większą liczbę wirtualnych narzędzi służących zapoznaniu się z modelami Mitsubishi. Najlepszym przykładem takich nowoczesnych rozwiązań jest wdrożone właśnie narzędzie “Digital presentation tool”  https://digital-presentation.mitsubishi-motors.com https. Po pierwsze dzięki temu klienci mogą w łatwy sposób zapoznać się z wszystkimi zaletami nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV. Narzędzie opisuje w bardzo przystępny sposób cechy modelu. Ponadto wyjaśnia i porównuje do konkurencji technologię PHEV Mitsubishi. Ponadto napęd S-AWC, tryby jazdy, możliwości ładowania baterii i dostępność stacji ładowania, zasięg i związane z tym oszczędności. Kolejny zestaw informacji w cyfrowym wydaniu – w tym filmy edukacyjne, opis historii oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań z odpowiedziami znajdziemy także na stronie: https://www.mitsubishi.pl/swiat-mitsubishi/technologia-phev . Dodatkowo na witrynie w pełni poświęconej temu wyjątkowemu pojazdowi: https://www.mitsubishi.pl/samochody/outlander-phev 

Źródło:press.mitsubishi.pl