Volkswagen rozpoczął wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2015 roku. Oferta daje kupującym wiele korzyści – wybrane modele są oferowane z przedłużoną o dodatkowe 24 miesiące ochroną pogwarancyjną „Volkswagen Safe+” oraz z bezpłatnym „Srebrnym” pakietem przeglądów przez 48 miesięcy. Dostępne jest także atrakcyjne finansowanie EasyDrive.

 Oferta wyprzedażowa dotyczy następujących modeli Volkswagena wyprodukowanych w 2015 roku: up!, Polo, Golf (hatchback, kombi i Sportsvan), Jetta, Beetle, Scirocco, CC, Sharan i Touareg. Klienci mogą liczyć na następujące korzyści:

  • ochrona pogwarancyjna „Volkswagen Safe+”,
  • „Srebrny” pakiet przeglądów,
  • atrakcyjne finasowanie EasyDrive,
  • rabat gotówkowy.

Co ważne, kupujący ma możliwość wyboru dłuższej ochrony pogwarancyjnej i wyższego pakietu przeglądów niż przewiduje oferta wyprzedażowa. Wówczas, dopłaca jedynie różnicę w cenie między pakietami.

Volkswagen Safe+

W ramach oferty wyprzedażowej wybrane modele Volkswagena są oferowane z przedłużoną o dodatkowe 24 miesiące ochroną pogwarancyjną „Volkswagen Safe+” (modele – up! oraz Polo z maksymalnym całkowitym przebiegiem do 40 tys. km; dla pozostałych modeli maksymalny całkowity przebieg wynosi do 80 tys. km). Ochrona pogwarancyjna „Volkswagen Safe+” wydłuża okres ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena o kolejne 2 lata i obejmuje pełen zakres świadczeń (bez wyjątków) oraz naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części u Partnerów Serwisowych Volkswagena.

Pakiet przeglądów

Wszystkie samochody dostępne w ramach oferty wyprzedażowej będą bezpłatnie objęte również dodatkowym „Srebrnym” pakietem przeglądów przez 48 miesięcy (w wypadku modeli – up! i Polo do 40 tys. km przebiegu; dla pozostałych modeli do 80 tys. km przebiegu). Pakiet obejmuje obowiązkowe przeglądy serwisowe zgodne z instrukcją obsługi wraz z materiałami eksploatacyjnymi, takimi jak olej silnikowy i filtr oleju wraz z podkładką korka oleju, świece zapłonowe, płyn hamulcowy, filtry – paliwa, powietrza i przeciw pyłkowy. Można go zrealizować w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena na terenie całego kraju.

 Atrakcyjne finansowanie

Kolejną korzyścią jest atrakcyjne finansowanie. Na stronie internetowej www.volkswagen.pl dostępny jest kalkulator finansowy EasyDrive. Pozwala on szybko obliczyć miesięczną ratę. Wysokość pierwszej wpłaty ustala kupujący, wynosi ona od 0 do 30% wartości samochodu. W porównaniu do klasycznego kredytu lub leasingu miesięczne raty w programie finansowym EasyDrive są znacznie niższe. W trakcie trwania umowy (przez 3 lub 4 lata) użytkownik auta spłaca jedynie utratę wartości samochodu, ustaloną w chwili podpisywania umowy. Przed jej zakończeniem użytkownik może zdecydować o zwrocie auta do dealera i albo o spłacie gwarantowanej ceny odkupu samochodu jednorazowo albo w rozłożeniu na raty.

 Specjalna oferta dla nowego Passata

W wypadku Volkswagena Passata oferta wyprzedażowa obejmuje dodatkowy komplet kół zimowych ze stopów metali lekkich oraz rabat finansowy i atrakcyjne finansowanie zakupu.

źródło: Volkswagen Group Polska