Świat staje się coraz bardziej niebezpieczny. Wychodząc naprzeciw tej sytuacji firma Konsalnet stworzyła pierwszą w Polsce, bezpłatną aplikacje mobilną, za pomocą której szybko uzyskamy dostęp do zainstalowanego systemu alarmowego.

mPanic jest aplikacją, którą powinien zainteresować się każdy, komu zależy na bezpieczeństwie własnym czy firmy.

Konsalnet – firma z ogromnym doświadczeniem ochroniarskim w swoje ofercie ma aplikację przeznaczoną dla urządzeń mobilnych, mającą zapewnić kontrolę nad systemami alarmowymi z każdego miejsca na świecie, a także umożliwiającą poinformowanie o zagrożeniu i wezwanie jednostki interwencyjnej za pomocą jednego kliknięcia.

mPanic zapewnia dostęp do informacji o stanie systemów alarmowych wszystkich objętych ochroną Konsalnet obiektów – mieszkania, domu czy firmy – możemy, więc w każdej chwili sprawdzić, czy alarmy są uzbrojone czy rozbrojone. Dzięki niej mamy też dostęp do siedmiodniowej historii systemu alarmowego każdego z obiektów.

Co więcej oferuje aplikacja:

– Przycisk antynapadowy –  po naciśnięciu informacja natychmiast trafia do centrali, co jest jednoznaczne z wezwaniem załogi interwencyjnej.

– Dodatkowo można ją  zainstalować na smartfonach czy tabletach członków naszej rodziny lub pracowników.

Aplikacja wydaje się być w dzisiejszych czasach niezbędna do zainstalowania. Jeśli ktoś jeszcze nie czuje się przekonany dodamy, że gwarantuje ona  bezpośredni kontakt ze Stacją Monitorowania Alarmów, co przydaje się, kiedy zapomnimy  numeru telefonu, żeby odwołać alarm w razie przypadkowego wezwania załogi interwencyjnej. A to zdarza się użytkownikom systemom ochronnym bardzo często.

Darmowa aplikacja mobilna mPanic dla użytkowników systemów alarmowych Konsalnet do pobrania w App Store i Google Play.

więcej na: www.konsalnet.pl