Dyskretny ochroniarz, który odwiezie dzieci do szkoły i odbierze ważnego gościa z lotniska to już nie tylko rzeczywistość znana z filmów. Zapytania o tego typu usługi od klientów prywatnych i biznesowych coraz częściej docierają do firmy Konsalnet. Chcemy chronić swoich bliskich w sposób profesjonalny.

W co czwartej szkole są zamontowane kamery, a rodzice i tak domagają się coraz ostrzejszych środków bezpieczeństwa. Chcą, by szkoły były kontrolowane przez firmy ochroniarskie. Blisko połowa chciałaby, aby o bezpieczeństwo dbała profesjonalna ochrona, a nie nauczyciel i woźny. Natomiast pytania od pracowników biznesu dotyczą osobistej ochrony. Osoby te często wyjeżdżają służbowo  i ważne jest dla nich, by rodzina, która zostaje w kraju – była bezpieczna, dlatego stawiają na profesjonalistów w branży, czyli Firmę Konsalnet.

Konsalnet  ma ponad 20 letnie doświadczenie i tysiące klientów, którzy potwierdzają: ochrona to ich specjalność. Tworzą kompleksowe systemy ochrony bez względu na ich charakter. Od lat współpracują z największymi i najbardziej wymagającymi klientami.

Warto wybrać do współpracy Konsalnet, bo jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma oferuje swoim Klientom usługi w oparciu o najwyższe standardy ochrony na świecie. Dysponuje specjalistycznym sprzętem, rozbudowanym systemem kierowania oraz zespołem wysoko wykwalifikowanych pracowników. To daje im możliwość podejmowania się zadań o wysokiej skali trudności, jak i prostych zleceń ochrony (na przykład naszej rodziny czy ważnych partnerów biznesowych).

Do potrzeb swoich klientów Konsalnet podchodzi w sposób indywidualny, specjalnie dostosowując system ochrony zgodnie z analizą aktualnych i potencjalnych zagrożeń oraz indywidualnych wymagań. I co najważniejsze… kadry Konsalnet tworzy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który dzięki cyklicznym szkoleniom tworzy grupę fachowców najwyższej klasy. Dzięki temu ochrona jest na najwyższym poziomie.

 

Więcej o usługach ochrony na stronie www.konsalnet.pl