Monitoring samochodu to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie się przed kradzieżą. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób parkujących w miejscach bez miejskiego monitoringu, ale również uzupełniające zabezpieczenie dla kierowców i właścicieli flot. Monitoring pojazdów pozwala na szybką lokalizację skradzionego samochodu, niezależnie od tego gdzie zostanie ukryty.

Monitoring samochodu nie do zagłuszenia

Najnowszy system monitoringu Konsalnet  pojazdów jest oparty o radiową lokalizację (Radiowa Lokalizacja Obiektu Mobilnego), dzięki czemu zagłuszenie go jest praktycznie niemożliwe.  Lokalizacja pojazdu możliwa jest w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. System monitoringu działa również w garażach, podziemiach oraz stalowych kontenerach.

Nadajnik radiowy posiada niezależne zasilanie. Dzięki czemu jest to jedno z nielicznych rozwiązań w monitoringu pojazdów nie ingerujące w instalację elektryczną. Urządzenie będzie działać nawet w wypadku odcięcia samochodu od źródła energii.

Procedura namierzania monitorowanego pojazdu

W razie kradzieży, procedura namierzenia pojazdu jest prosta i bardzo szybka. Po zgłoszeniu kradzieży na policję wystarczy skontaktować się z Centrum Monitoringu Konsalnet – gdzie po weryfikacji zgłoszenia kradzieży pojazdu zostanie uruchomiona akcja poszukiwawcza. Rozpoczyna się ona od aktywowania modułu radiowej lokalizacji pojazdu.

Następne, przy pomocy jednostek naziemnych i powietrznych, sygnał modułu radiowego jest wychwytywany – dzięki czemu jest ustalana pozycja skradzionego pojazdu.

Zlokalizowanie skradzionego pojazdu w ciągu jednego dnia

Dzięki sprawnej współpracy z policją, zespół Konsalnet jest w stanie zlokalizować skradziony pojazd nawet w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia. Jest to jeden z najlepiej sprawdzających się systemów monitoringu pojazdów na rynku. Z naszych usług codziennie korzysta ponad 10 tys. kierowców i właścicieli flot pojazdów.

Monitoring pojazdów oparty na radiowej lokalizacji to jedyne rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie swojego samochodu w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla osób poszukujących profesjonalnego i pewnego systemu monitoringu dla swojego pojazdu.

W połączeniu z monitoringiem GPS zapewnia pełną ochronę samochodu i floty.

 

Więcej na www.konslanet.pl