Wideo obchód, realizowany przez Stację Monitorowania Alarmów Konsalnet, jest uzupełnieniem i wsparciem systemów bezpieczeństwa na chronionym obiekcie. Polega na okresowej weryfikacji obrazu z kamer, realizacji scenariuszy i procedur ustalonych z klientem.

Wideo obchód wykorzystuje kamery monitoringu zewnętrzne oraz wewnętrzne w chronionym budynku. Co obejmuje taki obchód?

  • odbywa się w określonych interwałach czasowych, obejmując obraz ze wszystkich kamer w obiekcie,
  • polega na dokładnym weryfikowaniu obrazu z każdej kamery osobno – pracownik musi potwierdzić kontrolę w systemie,
  • obejmuje podejmowanie działań prewencyjnych i interwencji, gdy dojdzie np. do niepożądanej wizyty, włamania, zagrożenia pożarowego i innych,
  • optymalizuje ochronę, zapewniając Tobie pełną kontrolę nad bezpieczeństwem budynku.

Dlaczego warto wybrać wideo obchód?

Usługa ta, daje możliwość weryfikacji wnętrza obiektu oraz terenu zewnętrznego z zachowaniem najwyższego stopnia dyskrecji. Osoby obce nie są w stanie stwierdzić, kiedy usługa jest wykonywana.

Specjalny system firmy Konsalnet gwarantuje weryfikację obrazu z każdej kamery objętej usługą oraz realizację ustalonych procedur. Obraz rejestrowany podczas weryfikacji jest archiwizowany, a Klient otrzymuje raport z wykonanej usługi.

Firma ochroniarska Konslanet innowacyjną usługę wideo obchodu realizuje dla klientów z każdej branży, dostosowując rozwiązanie do jej specyfiki. Zarówno przedział czasowy wykonywania wideo obchodu, częstotliwość oraz ilość i wybór kamer ustalany jest indywidualnie na podstawie audytu bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o monitoring firmy, Konsalnet wykracza poza standardy.

 

Więcej na www.konsalnet.pl