Lider branży security w Polsce i Akademia Leona Koźmińskiego, najlepsza uczelnia biznesowa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zawarły porozumienie. W jego ramach będą współpracować przy realizacji projektów mających pozytywny wpływ na rozwój młodych talentów.

Współpraca w imię kompetencji przyszłości

Akademia Leona Koźmińskiego to uczelnia, która od 30 lat skutecznie łączy teorię i praktykę w biznesie. Przyciąga najlepszych studentów i naukowców m.in. w obszarze zarządzania, ekonomii, psychologii i prawa. Również od niemal 30 lat na trendy w obszarze bezpieczeństwa wpływa lider rynku ochrony w Polsce, Seris Konsalnet Holding. Historia uczelni i spółki zaczęła się już w latach 90-tych.

– Współpraca z Seris Konsalnet Holding to dla nas kolejny, ważny krok w realizacji strategii współpracy uczelni z biznesem – podkreśla dr hab. Grzegorz Mazurek, Rektor Akademii Leona Koźmińskiego. – Seris to ogólnopolska firma ze wspaniałą historią, doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami. Nie tylko świadczy usługi wysokiej jakości, ale myśli o kompetencjach przyszłości, rozwoju kadr w Polsce. Seris wychodzi przy tym poza utarte schemat i korzysta z doświadczeń w zarządzaniu i budowaniu – zarówno marki pracodawcy, jak i partnera biznesowego.

Ważna umowa

W ramach porozumienia prowadzona będzie wspólna komunikacja do społeczności uczelni. Jedna z sal wykładowych Akademii Leona Koźmińskiego zyska branding Seris.

– Od wielu lat współpracując z Akademią Leona Koźmińskiego obserwujemy jak się ona rozwija, ucząc według najnowocześniejszych standardów, łącząc teorię nauczania z praktyką, jednocześnie przyciągając rzesze młodych utalentowanych studentów zauważa Tomasz Wojak, Prezes Seris Konsalnet Holding.

– Postrzegamy nasze partnerstwo jako ważny element nie tylko społecznej odpowiedzialności biznesu za kolejne pokolenia wchodzące na ścieżkę rozwoju i kariery zawodowej, ale też jako ważny element naszej strategii inwestowania w ludzi i wiedzę, by dzięki otwartemu spojrzeniu młodych pokoleń zarządzać firmą nowocześnie i zgodnie z wartościami zmieniającego się wokół nas świata – dodaje.

Współpraca Seris Konsalnet Holding i Akademii Leona Koźmińskiego ma charakter wieloletni. Seris Konsalnet Holding jest największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS – jednego z globalnych liderów rynku security. Od 2009 roku Akademia Leona Koźmińskiego nieprzerwanie znajduje się w rankingach „Financial Times”, obejmujących najlepsze uczelnie z całego świata.

Źródło: ALK