Jeszcze przed tegorocznymi wakacjami klienci mogą wyjechać z salonów nową Mazdą MX-30 lub CX-60, korzystając z bezkonkurencyjnej oferty finansowania zakupu.

Oferta leasingu DriveFlex Lease Super Rata oferowana przez Mazda Finance przygotowana została z myślą o przedsiębiorcach i obejmuje samochody z rocznika 2023, a więc dostępne od ręki u dealerów.

W ramach specjalnej oferty finansowania elektrycznej Mazdy MX-30, przy wpłacie początkowej 15%, która po zwrocie środków z programu „Mój elektryk” może być bliska 0% i dla 24-miesięcznego okresu leasingu ze stałą stopą procentową, miesięczna rata leasingowa wyniesie jedynie od 625 zł netto miesięcznie[1] za bogato wyposażoną wersję Prime-Line.

Z kolei przedsiębiorców, których praca wymaga elastyczności i często wiąże się z dużymi rocznymi przebiegami, zainteresuje z pewnością oferta finansowania flagowego SUV-a w gamie Mazdy: CX-60. Program finansowania obejmuje samochody w wersji Exclusive-line, zarówno z napędem typu Plug-in Hybrid, jak i sześciocylindrowym, turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym e-SKYACTIV D o pojemności 3,3 litra. W przypadku obu jednostek napędowych oferta dotyczy samochodów nowych z roku produkcji 2023, które dostępne są u dealerów w całej Polsce. Rata leasingu DriveFlex Lease Super Rata skalkulowana została od 1099 zł netto[2] miesięcznie, przy założeniu wpłaty własnej na poziomie 15%, okresie finansowania 24 miesiące, stałej stopie procentowej i przebiegu 15 000 km rocznie.

„Nasza propozycja jest odpowiedzią na zmieniające się zwyczaje zakupowe Polaków. Widzimy, że coraz więcej osób z modelu posiadania przechodzi na używanie nowego samochodu z możliwością jego oddania po zakończeniu okresu leasingu. Nasze bezkonkurencyjne finansowanie przyciąga klientów, którzy chcą spróbować nowych technologii bez długoterminowych zobowiązań, to także świetne narzędzie, by przy wykorzystaniu ograniczonych środków finansowych przesiąść się na wyższy model” – komentuje Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland. Atrakcyjne warunki finansowania zakupu Mazdy MX-30 oraz CX-60 zostały przygotowane z myślą o klientach, którzy doceniają natychmiastową dostępność i elastyczność wyboru nowego samochodu. Po zakończeniu okresu finansowania samochód można zwrócić do dealera Mazdy, wykupić, bądź refinansować


[1] Leasingodawca: Drivalia Lease Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu dotyczy wybranych wersji samochodów osobowych marki Mazda i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podana rata 625 zł netto została skalkulowana na następujących warunkach: okres obowiązywania umowy 24 miesiące; czynsz inicjalny 15% ceny pojazdu, 23 miesięczne raty. Roczny limit km: 15 000. Wyliczenie ma charakter przykładowy i zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Akcja nie łączy się z wszelkimi innymi trwającymi akcjami handlowymi dla modelu Mazda MX-30 z rocznika 2023, organizowanymi przez Mazda Motor Poland sp. z o.o. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji, warunki umowy oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u wybranych autoryzowanych dealerów marki Mazda. Operatorem programu Mazda Finance jest Drivalia Lease Polska sp. z o.o. oferujący usługi leasingowe.

[2] Przypis do komunikacji marketingowej: Leasingodawca: Drivalia Lease Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu dotyczy wybranych wersji samochodów osobowych marki Mazda i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podana rata 1099 zł netto została skalkulowana na następujących warunkach: okres obowiązywania umowy 24 miesiące; czynsz inicjalny 15% ceny pojazdu, 23 miesięczne raty. Roczny limit km: 15 000. Wyliczenie ma charakter przykładowy i zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Akcja nie łączy się z wszelkimi innymi trwającymi akcjami handlowymi dla modelu Mazda CX-60 w wersji Exclusive Line z rocznika 2023, organizowanymi przez Mazda Motor Poland sp. z o.o. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji, warunki umowy oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u wybranych autoryzowanych dealerów marki Mazda. Operatorem programu Mazda Finance jest Drivalia Lease Polska sp. z o.o. oferujący usługi leasingowe.