eneaDobre ubezpieczenie przy okazji korzystnego zakupu prądu? Taką możliwość daje nowa oferta ENEI. Propozycja jest skierowana do Klientów indywidualnych, odbierających  energię na terenie całej Polski. Została przygotowana wspólnie z PZU SA.

ENERGIA z UBEZPIECZENIEM to wyjątkowa oferta, z której nowi i obecni Klienci mogą korzystać już od 12 listopada. Przy podpisaniu nowej umowy otrzymają gwarancję stałych cen energii przez co najmniej 18 miesięcy i dodatkowo ubezpieczenie od utraty pracy oraz następstw nieszczęśliwych wypadków.

Gwarancja stałej, dobrej ceny uniezależnia Klientów od zmieniającej się cen.  Dzięki ubezpieczeniu Klienci mogą zyskać nawet 600 zł np. na opłacenie rachunków za energię elektryczną, gdy znajdą się w trudnej sytuacji materialnej (utrata pracy, długotrwałe zwolnienie lekarskie lub pobyt w szpitalu w wyniku wypadku). Do ubezpieczenia dodany został też szeroki pakiet assistance, w ramach którego PZU udzieli Klientom wskazówek na temat przysługujących odpraw pieniężnych i ścieżki rejestracji w urzędzie pracy. Ubezpieczyciel udzieli także pomocy podczas poszukiwania nowej pracy: Klient otrzyma informacje o kursach i szkoleniach, które mogą podnieść jego kompetencje, a nawet uzyska porady w zakresie napisania biznes planu lub CV według najnowszych zasad i oczekiwań rekrutacyjnych.

W przezwyciężeniu trudnej sytuacji pomoże także pomoc psychologiczna ze strony PZU SA. Pozwoli znaleźć mocne strony i strategię powrotu na rynek pracy dopasowaną do indywidualnych predyspozycji Klienta. W połączeniu z gwarantowanym w ramach ubezpieczenia wsparciem specjalisty budowania wizerunku, zwiększy to szanse nie tylko na ponowne podjęcie pracy, ale na wykorzystanie nowych możliwości zawodowych.

„Dzięki doświadczeniu na rynku energii, proponujemy Klientom korzystne oferty
i to jest nasza przewaga. Jesteśmy przekonani, że rynek będzie się rozwijał w kierunku produktów łączonych. Klienci oczekują od firm energetycznych, że te zadbają nie tylko o dostawę prądu, ale także o inne  ich potrzeby związane z domem i bezpieczeństwem. ENERGIA Z UBEZPIECZENIEM idealnie trafia w te oczekiwania” – podkreśla Grzegorz Kinelski Członek Zarządu ds. Handlowych ENEA.

źródło: ENEA S.A.